Mack Weldon Sweats

Shot_4.png

Dziś przedstawiamy Mack Weldon to Ape to Gentleman – amerykańską markę założoną jako specjalista od bielizny w celu tworzenia wysokiej jakości, prostych podstaw. W rezultacie powstała kolekcja skarpet i bielizny wykonanych z najwyższej jakości tkanin dla tych, którzy cenią dobrze funkcjonujące i dobrze wykonane podstawy.

Mieszany top: bottom apartment.jpg

Od tego czasu marka rozrosła się do podkoszulek i t-shirtów, a teraz, wychodząc nieco poza strefę komfortu bielizny, Mack Weldon wydał kolekcję nowoczesnych bluz stworzonych na całe życie poza godzinami 9:5 do XNUMX:XNUMX. Bluzy z kapturem, załogi i spodnie dresowe są dostępne w sumie. błękit, biel i szarość; z dopasowanym krojem dla obu produktów.

MW_sweats.png

Uproszczone detale, dobrze zaprojektowany krój i podstawowe kolory sprawiają, że dresy nadają się do życia w salonie i poza nim. Mack Weldon zasadniczo nadał potom dorosłą metamorfozę, dodając premium akcent do tego, co nadal jest podstawowym elementem garderoby.

miniatura (1) .jpg

Niezbędny element garderoby czy o krok za daleko od Macka Weldona? Uważamy, że to pierwsze, ale niezależnie od Twojej opinii, jakość dresów i bielizny firmy Mack Weldon jest warta rozważenia.

Zapoznaj się z kolekcją dla siebie dostępną online na mackweldon.com.

Dodaj komentarz