Lynx Peace: Make Love Not War

Lynx, aby uczcić wprowadzenie nowej linii Lynx Peace, nawiązał współpracę z Peace One Day – międzynarodową organizacją non-profit stojącą za Światowym Dniem Pokoju, corocznym dniem światowego zawieszenia broni i niestosowania przemocy, który przypada 21 września każdego roku. .

Ape to Gentleman ma przyjemność dodać nasze wsparcie (relację) do kampanii, w ramach której oprócz podnoszenia świadomości na temat Peace One Day, Lynx zachęca naród do świętowania pokoju poprzez znaczące działania, które przynoszą korzyści wszystkim. Brzmi dobrze?

„Nasza współpraca z Lynx zainspiruje zdumiewającą liczbę młodych ludzi, a świadomość pokoju jest wszystkim. Świadomość inspiruje do działania, a działanie tworzy zmianę. Jesteśmy zaszczyceni, że marka taka jak Lynx, która każdego roku dociera do milionów ludzi, wspiera nas w inspirowaniu i wzmacnianiu nowego pokolenia osób, które wprowadzają pokój ”. Jeremy Gilley, założyciel Peace One Day

Kampania będzie oddychać sztuką – muzyką, modą czy fotografią. Współpracują między innymi z producentem muzycznym Naughty Boy, gigantem odzieżowym ASOS i znanym fotografem wojennym Matthew Lloydem. Przykładem może być Lynx obsługujący polecenia Make; asortyment odzieży o tematyce pokojowej sprzedawany w ASOS, a dochód przeznaczony na Peace One Day.

Wyzwanie

Przyjmij spokojną postawę przez tydzień – wybierając spokojne i pokojowe podejście w obliczu trudnych lub frustrujących sytuacji. Przykłady pokojowych działań mogą obejmować:

  • Zapewnienie komuś miejsca w autobusie / pociągu.
  • Pomaganie starszej osobie w przejściu przez ulicę.
  • Pozostawanie „ spokojnym ” i brak stresu w sytuacjach, w których zwykle byś mógł.
  • Aby znaleźć czas w tygodniu na odstresowanie się i zachowanie spokoju, np. Słuchanie muzyki.
  • Poświęć czas na wykonywanie czynności, które cię „uspokajają”; słuchanie muzyki, chodzenie do galerii sztuki, oglądanie filmów lub sprzedaż detaliczna.

Lynx Peace

Zapach Lynx Peace jest świeży od początku do końca – zaczyna się silny i trwały. Nutami głowy są uwięzione liście fiołka, bergamotka, mandarynka, skórka cytryny i yuzu. Nuty środkowe zawierają nektar moreli, kwiat fiołka i gałkę muszkatołową, z wytrawnym finiszem łączącym drzewo cedrowe, złocistą bursztyn i paczulę. Lynx współpracował z Ann Gottlieb przy opracowywaniu zapachów ze światowej klasy domem perfumeryjnym Firmenich.

Asortyment obejmuje spray do ciała, antyperspirant, szampon, żel pod prysznic, krem ​​do włosów i żel do włosów; od 2.54 €

Dowiedz się więcej

Aktualizacje, pomysły i treści można znaleźć w witrynie lynxpeace.com.

Dodaj komentarz