LG G3

Ponieważ smartfony na świecie stają się coraz inteligentniejsze, wybór tego dla siebie jest coraz trudniejszy. Rzadko pojawia się smartfon, który jest naprawdę przełomowy – jeśli pozbędziesz się ogromnych budżetów marketingowych, dymu i luster – nie zawsze liczy się szczegół, to ich użyteczność i przydatność dla Ciebie. Smartfon, który spełnia wszystkie wymagania i nie tylko – właśnie tego szukamy, a najnowszy G3 od LG jest prawdziwym korkiem na pokaz. Założeniem G3 jest smartfon zaprojektowany przez „Learning from You” – w zasadzie sprytne określenie dla badań konsumenckich, ale najwyraźniej jeśli wystarczająco się nauczysz, dostaniesz smartfona dobrze.

Kołowrotek LG G3 to najlepszy sposób na podsumowanie G3; co po przetłumaczeniu sprawia, że ​​jest to Bugatti Veyron świata smartfonów – turbodoładowany najlepszym z najlepszych urządzeń:

Na przykład ekran to 5.5-calowy wyświetlacz Quad HD z czterokrotnie większą rozdzielczością niż HD i prawie dwukrotnie wyższą rozdzielczością niż wyświetlacz Full HD. Lub weź aparat 13 MP z rewolucyjnym laserowym autofokusem – robi on niesamowicie ostre zdjęcia i to szybko. Duży, ale spory wyświetlacz jest z tyłu pokryty polerowaną metaliczną, lekką skórą, która jest również odporna na odciski palców. A pod „maską” znajduje się całkowicie przeprojektowany graficzny interfejs użytkownika stworzony zgodnie z koncepcją LG „Simple is the New Smart” G3.

Inne, mniej efektowne funkcje obejmują baterię o oszałamiającej wytrzymałości, inteligentną klawiaturę, która „wie”, co masz zamiar wpisać, asystenta powiadamiania Smart Notice i kilka całkiem fajnych funkcji Smart Security. Warto też zaznaczyć, że system operacyjny to Android 4.4.2 KitKat, a telefon działa na 4G.

Chociaż nie jest to najbardziej techniczna recenzja, to nie w naszym stylu – LG G3, gdy wylądował w naszym biurze, z pewnością został uznany za warty recenzji. Telefon, jako kompletne doświadczenie, jest znakomity – i wygląda i jest równie stylowy. Chylimy czoło przed LG.

lg.com

Dodaj komentarz