Leica D-Lux 6

W Twoim i ich (Leica) dążeniu do osiągnięcia niezrównanych standardów w zakresie kompaktowej jakości obrazu, przedstawmy Leicę D-Lux 6, łączącą ponadczasowy design i wiodącą w branży optykę. Wyposażony w czarny, anodyzowany metalowy korpus podkreślony chromem, D-Lux 6 ma ostry, czysty i bezkompromisowy design, nie zapominając o wszystkich ważnych „czerwonych kropkach”.

W sercu aparatu Leica zastosowała superszybki obiektyw, który w połączeniu z nowo opracowanym 12-megapikselowym przetwornikiem obrazu CMOS 1.7 ”zapewnia poziom jakości obrazu nieosiągalny przez inne produkty w tej klasie. Nowy projekt Leiki DC-VArio-Summilux 4.7-17.7 mm f / 1.4-2.3 ASPH z zakresem zoomu od 24 mm do 90 mm, umożliwia korzystanie z aparatu w różnych kompozycjach, które można oglądać na 3-calowym ekranie LCD o wysokiej rozdzielczości .

Ponieważ najważniejsza jest prostota, korzystanie z wszechstronnych funkcji jest przejrzyste i praktyczne, a zintegrowany optyczny stabilizator obrazu eliminuje niepożądane drżenie dłoni. Po wykonaniu zdjęcia można wyświetlić i edytować wynik końcowy za pomocą dostarczonego pakietu profesjonalnego oprogramowania do przetwarzania, który obejmuje Adobe Lightroom 4.

Możesz dalej stylizować, ulepszać i chronić swoją nową Leicę za pomocą szerokiej gamy opcjonalnych akcesoriów, czy to poprzez ulepszone oświetlenie, czy zwiększone możliwości obiektywu. Podsumowując, Leica D-Lux 6 fachowo łączy praktyczność i wydajność, ale nie kosztem stylu – 600 funtów.

Leica.com

Dodaj komentarz