Kolekcje zapachów do domu Joya x izzue

Założona w 2004 roku w Nowym Jorku Joya, która produkuje jedne z najbardziej innowacyjnych produktów zapachowych, jakie znaleźliśmy w ich atelier w Clinton Hill na Brooklynie, współpracowała z renomowaną marką modową izzue (Grupa IT). Joya współpracowała wcześniej między innymi z Opening Ceremony, Escada, Baxter of California i Blind Barber.

Współpraca Joya x izzue Home Scent Collections miała miejsce przy kawie w Les Deux Magots w Paryżu. W rezultacie otrzymano: „izzue in Paris Special Edition” z czarną woskową świecą i sprayem do pomieszczeń z nadrukiem odblaskowym, „izzue x Joya” z czarną świecą woskową i sprayem do pomieszczeń w opakowaniu przypominającym miejską scenę uliczną oraz „izzue Army Line x Joya ”Ze sprayem do pokoju i niestandardową świecą z zielonej porcelany odlanej przez artystkę Sarah Cihat ze zniszczonej, zabytkowej manierki oznaczonej 1918. Linia„ Army Line ”jest kontynuacją projektu Army Candle Project firmy Joya z 2011 roku, w ramach którego zmieniono przeznaczenie brytyjskich oficerskich pojemników na mydło z czasów drugiej wojny światowej .

poprzedniDalej

Świece to mieszanka soi, oleju roślinnego i wosku pszczelego. Spray do pomieszczeń może służyć jako spray do odzieży, bielizny lub tapicerki. Dostępne są dwa zapachy: Neotropics (z nutami lilii wodnej, frangipani, sosny, majeranku, wodorostów morskich, słodkiego piżma i akordu „świeżo ściętej trawy”) i „Phantom Patchouli” (z nutami bergamotki, czerwonej pomarańczy, drzewa cedrowego, geranium) , jaśmin, fasola tonka i paczula).

Świece i spraye do pomieszczeń będą sprzedawane w cenie 299 HK $ za sztukę. Zestaw pudełkowy „izzue in Paris Special Edition” będzie dostępny w cenie 559 HK, a zestaw „izzue Army Line x Joya” za 699 HK $. Wszystkie elementy i zestawy będą dostępne w lokalizacjach IT w Hongkongu, Szanghaju, Makau i na Tajwanie.

joyastudio.com

izzue.com.

Dodaj komentarz