Kolekcja TUMI x PUBLIC SCHOOL

TUMI, międzynarodowa marka akcesoriów podróżniczych, biznesowych i lifestyle’owych, połączyła siły z wielokrotnie nagradzaną i znaną na ulicy marką PUBLIC SCHOOL.

PUBLIC SCHOOL, stworzona przez nowojorskich projektantów Dao-Yi Chow i Maxwella Osborne’a, stworzyła sześcioczęściową kolekcję TUMI, obejmującą obie filozofie marki: wysokiej jakości wzornictwo z funkcjonalnością i innowacjami technicznymi.

Każdy egzemplarz podróżny będzie wyraźnie prezentował estetykę projektu PUBLIC SCHOOL, w tym słynną monochromatyczną kolorystykę. Kolekcja obejmuje torbę na kółkach o przekątnej 21 cali i 24 cale do odprawy, torbę podróżną, plecak, torbę dzienną i kosmetyczkę / zestaw. Kawałki na kółkach są wykonane z materiału Tegris® firmy TUMI w kolorze czarnym grafitowym z laserowo wycinaną siateczkową nakładką, tworzącą efekt splotu na zewnątrz obudowy.

poprzedniDalej

Nakładka materiałów opiera się na koncepcji architektonicznej naśladowania splotu odzieży i nakładania jej na materiał wytworzony przez człowieka. Ten wzór, występujący w całej kolekcji, jest umieszczony na sprzęcie i przywieszkach bagażowych toreb dziennych i akcesoriów, a także w efekcie 2D na spodzie torby podróżnej. Nylon i skóra są częścią toreb dziennych i kosmetyczki / zestawu dopp, a torba, opisana przez duet PUBLIC SCHOOL jako „kwintesencja torby”, została zaprojektowana ze skóry i zamszu.

Każdy element kolekcji ma wytłoczoną naszywkę „PUBLIC SCHOOL x TUMI” na wewnętrznej podszewce oraz gumowy chwost inspirowany breloczkami i „sznurkami”, które wisiały na plecakach projektantów w liceum.

TUMI.com

Dodaj komentarz