Kolekcja odblaskowa TUMI Alpha Bravo

Międzynarodowa marka akcesoriów podróżniczych, biznesowych i lifestyle’owych, TUMI, ogłosiła dziś przeprojektowanie nowych dodatków do kolekcji Alpha Bravo Wiosna / Lato ’17. Zawsze szukając nowych sposobów na innowacje, dodali teraz „oświetlenie” do Alpha Bravo.

ss17_alphabravo_group_ref_silver_bright_300dpi

Na zdjęciu powyżej z lampą błyskową ukazującą „iluminację”

Przeprojektowana, trwała tkanina z nylonu balistycznego FXT, która jest w odblaskowym srebrze, zapewnia, że ​​dżentelmeni w ruchu są nie tylko widoczni, ale mają również torbę, która pasuje do ich swobodnego stylu życia w ruchu. Nadaje się do codziennego zgiełku, a wieczorem przedłuża swoją funkcjonalność, będąc widocznym.

Kolekcja

Pandemia Kirtland Wheel Away została sprytnie zaprojektowana z trzema przegrodami, z zamiarem oddzielenia strojów lub oddzielenia od siebie delikatnych i cięższych przedmiotów. Oprócz tej funkcji torba podróżna jest dostępna jako rozszerzalny czterokołowy bagaż podręczny, który pomaga w zapewnieniu płynniejszej podróży.

ss17_alphabravo_group_ref_silver_300dpi

Sfotografowano powyżej bez lampy błyskowej, aby symulować normalny wygląd światła dziennego

Z kolekcji znanej z miękkiego materiału, model Plecak Luke Roll-Top jest idealny do codziennych interesów i podróży, ponieważ jest niestrukturalny i łatwy do wypchania. Może pomieścić wszystkie urządzenia technologiczne wraz z dokumentami i teczkami oraz wystarczającą ilość ubrań, abyś mógł przetrwać w weekend. W przeciwieństwie do wielu innych roll-topów, nie musisz rozwijać górnej części torby, aby dostać się do głównej komory, dzięki przejściu na zamek błyskawiczny.

Aby uzyskać większą pojemność, rozszerzenie Plecak Knox jest logicznym wyborem. Dzięki wysokiej i pojemnej komorze głównej zapewnia więcej miejsca do spakowania laptopów, tabletów, ubrań oraz zawiera przegródki i liczne kieszenie, które lepiej organizują Twoje życie.

tumi.com

Dodaj komentarz