Kolekcja J.Lindeberg High Summer / Pre-Fall 17

A więc oto ta pora roku, kiedy do Wielkiej Brytanii napływa upał z kontynentu i wszyscy zastanawiamy się, jak powinniśmy się ubrać na dojazd do pracy i dzień w biurze.

wysokie lato przed jesienią2

Nie bój się, ponieważ mamy wybór środków od J.Lindeberga dla mężczyzn, którzy chcą wyglądać fajnie, pomimo tego, że są przegrzani i gdy wszystko staje się kwaśne. Kolekcja szwedzkiego domu mody J.Lindeberg High Summer / Pre-Fall 17 ma na celu zaspokojenie tego swobodnego weekendowego / wakacyjnego stylu, który można łatwo dostosować na lato w każdym mieście.

poprzedniDalej

Biorąc pod uwagę odważne i skomplikowane nadruki na szortach, T-shirtach i koszulach, warstwowanie jest ponownie kluczem do tego wykończonego wyglądu, łącząc tradycyjne kolory z bardziej uderzającymi czerwieniami i pomarańczami oraz włączając opcje z krótkimi rękawami. Lekkie bawełniane spodnie i szorty w kolorze granatowym mają ogólny wygląd, a garnitur jest prosty i lekki dzięki przyciętym spodniom i kurtkom w różnych kolorach, w tym granatowym, spalonym pomarańczowym i szarym.

wysokie lato1przed jesienią1

Gdy pogoda nieuchronnie się pogorszy, kolekcja obejmuje lekkie kurtki przeciwdeszczowe z kapturem lub bez, a także swobodne bombki, lekką dzianinę i koszule, które sprawdzą się w wilgotnych, ale sprytnych sytuacjach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie jlindberg.com.

Dodaj komentarz