Kolekcja Bally Stripe

Ponieważ lato jest łatwiejsze, wielu z nas będzie spoglądać na odległą plażę lub dekadencką miejską willę, aby uciec od formalności związanych z pracą, jakie może wykonać od 9 do 5. Zainspirowana wolnym czasem i przejściowym procesem pracy i zabawy – kolekcja pasków Bally została stworzona z myślą o czymś więcej niż tylko biurze.

Dzięki gamie toreb podróżnych marka oddaje hołd swojemu duchowi innowacji, nie będąc zuchwałym ani głośnym. Składa się z torby biznesowej, torby i dodatkowych mniejszych akcesoriów. W kolekcji zastosowano taktowne rozplanowanie wnętrza, a także kasztanowo-brązowy wygląd zewnętrzny zapewnia wizualną przyjemność. Detale są ograniczone do minimum, a czerwono-biały pasek przyciąga całą uwagę. Symbol dni marki jako firmy wstążkowej w latach pięćdziesiątych XIX wieku – ten kultowy wzór reprezentuje lata doskonałości poprzez wysiłki.

Korzystając z krótkiego filmu, Bally zbadał wszechstronność nowej kolekcji, zabierając mężczyznę z sali konferencyjnej do tenisa, poprzez międzynarodowy romans…

Bally.com

Dodaj komentarz