Kolekcja bagażu Away x Grey Malin

Away Luggage, we współpracy z fotografem Grayem Malinem, stworzyła kolekcję przedstawiającą podróże z nowej perspektywy.

Away x Grey Malin jest dostępny w trzech kolorach, każdy z jednym ze zdjęć lotniczych Graya. Coral to jasny, ciepły róż z plażami na Bondi Beach; Ocean to miękki, pływowy błękit, w którym grupa wioślarzy eksploruje wybrzeże Rio de Janiero; a Alpine to rześka biel, w środku usiana narciarzami na zboczach Whistler’s 7th Heaven Pass.

away-x-grey-malin-8

Gray Malin jest fotografem artystycznym, który uważa, że ​​sztuka powinna łączyć ludzi i tworzyć wspólne doświadczenia, czerpiąc inspirację z jego zamiłowania do projektowania wnętrz oraz ducha podróży i przygody.

Away to marka specjalizująca się w projektowaniu dla nowoczesnych podróży, zaczynając od bagażu, zaprojektowanej z funkcjami mającymi na celu rozwiązywanie problemów, z którymi podróżujący napotykają na co dzień, aby umożliwić im jak najlepsze wykorzystanie swoich podróży.

away-x-grey-malin-1

Od momentu powstania w lutym 2016 roku misją marki jest tworzenie ładnie wyglądającego bagażu, który jest przystępny cenowo i funkcjonalny. Wierząc, że walizka jest na całe życie, ich bagaż inspirowany jest ruchem: czasami przejścia, eksploracji i zaskoczenia, skupiając się na tworzeniu specjalnych przedmiotów, które są w domu na drodze.

away-x-grey-malin-10

Nowa kolekcja firmy AWAY x GREY MALIN

Dodaj komentarz