Kiehl’s „Heavy Lifting” Moisturizer

Kiehl’s, nowojorska marka apteczna, założona w 1851 roku, wprowadza (1 września 2013 r.) „Heavy Lifting” (38 funtów / 50 ml) do swojej linii Facial Fuel. Zaprojektowany specjalnie dla męskiej grubszej i grubszej skóry krem ​​przeciwstarzeniowy nawilża, liftinguje i ujędrnia skórę, jednocześnie zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek.

Formuła zawiera LHA Exfoliating Actives, które delikatnie usuwają zanieczyszczenia z powierzchni skóry, odsłaniając natychmiastowo jaśniejszą cerę. Po drugie, wyciąg z siemienia lnianego – bogaty w witaminy i proteiny jest łatwiej wchłaniany, redukując zmarszczki i pozostawiając skórę jędrniejszą, napiętą i nawilżoną.

„Skóra mężczyzny jest nie tylko grubsza, ale także bardziej przetłuszczająca się. A mężczyźni mają w szczególności tendencję do wystawiania twarzy na działanie silniejszych sił, takich jak golenie, nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV lub po prostu bardziej surowy styl życia. Aby zapewnić wysoką skuteczność formuły przeciwstarzeniowej, musieliśmy sformułować ten produkt z uwzględnieniem czynników specyficznych dla mężczyzn ”.

Dr Angelike Galdi, Główny Chemik Kiehl i AVP ds. Badań i Innowacji

Pudding

Chemicy firmy Kiehl’s zastosowali naukową metodę pomiaru znaną jako Strong Skin Score, parametr zdefiniowany jako średnia z następujących wartości: jędrność, odrzut uszczypnięcia i gęstość skóry.

Wyniki obejmowały natychmiastową poprawę o 3.9% i 8.6% po 4 tygodniach stosowania.

Kiehls.co.uk

Dodaj komentarz