Kanada Goose

Założona od skromnych początków w Toronto w Kanadzie w 1957 roku, marka odzieży wierzchniej Canada Goose od tego czasu stała się jednym z najlepszych na świecie producentów odzieży wierzchniej na ekstremalne warunki pogodowe.

Każda część garderoby jest szyta ręcznie, a 100% jej produkcji pochodzi z Kanady. Kiedy myślimy o Kanadzie, w naturalny sposób kojarzymy ten kraj z zimną pogodą jako częścią ich tożsamości narodowej. Życie tam może być tylko dobrym punktem odniesienia w porównaniu z technicznymi możliwościami ich produktów.

Canada Goose, słynny, opracował wskaźnik Thermal Experience Index (TEI). Zasadniczo jest to wskaźnik ciepła, który pomaga klientom w wyborze odpowiedniego produktu odpowiadającego ich potrzebom. Pomyśl, lekkie kurtki do aktywnego uprawiania sportów, aż po sprawdzone w terenie parki do najzimniejszych miejsc, w których zamieszkuje Ziemia. 5-stopniowa skala obejmuje ubrania odpowiednie dla 5oC do -80oC na drugim końcu spektrum. Dość niezwykłe.

Produkty są standardowo ciepłe, trwałe i wodoodporne. Dbałość o szczegóły jest na pierwszym miejscu, a futro wokół kapturów na odpowiednich kurtkach ma futro kojota, ponieważ nigdy nie zamarza i nie zatrzymuje wody. I co najważniejsze, izolacja – każda kurtka zawiera puch hutterytowy, jeden z najlepszych dostępnych kanadyjskich puchów. Wyróżnia się niezwykłą zdolnością zatrzymywania większej ilości ciepłego powietrza niż inne kurtki, co oznacza kurtki lżejsze, ale zapewniające doskonałe ciepło.

Canada-Goose.com

Dodaj komentarz