Kamera Leica TL-System

Leica Camera niedawno ogłosiła wydanie swojego nowego systemu Leica TL oferującego dalsze innowacyjne funkcje, dopracowane elementy konstrukcyjne i ogólnie ulepszoną funkcjonalność.

L1000144_pre.jpg

Główne osiągnięcia obejmują ulepszony autofokus, podwojenie pamięci wewnętrznej do 32 GB i kompatybilność z obiektywami z innych aparatów Leica z tej serii. Zupełnie nowa aplikacja Leica TL, dostępna na Androida i iOS, pozwala na dodatkowe opcje, w tym płynne udostępnianie zdjęć na platformach społecznościowych.

L1000019-2_pre.jpg

Zagłębiając się w ich twórcze możliwości, korpus nowej Leiki TL jest niezwykle kompaktowy i precyzyjnie wykonany z jednego bloku wysokiej jakości aluminium. Dostępna w trzech stylowych opcjach kolorystycznych, srebrnej, czarnej i tytanowej; ta wersja Leica TL-System ma ukośne krawędzie na górnej i dolnej płycie.

18112_Leica TL_Range_HiRes_RGBv2.jpg

„Centrum sterowania” Leica TL jest wyraźnie rozmieszczone na ekranie dotykowym 3.7 ”, zapewniając ostry, jasny obraz. Dodatkowo konfigurowalne menu MyCamera zapewnia jeszcze większą elastyczność, nawet w najbardziej spontanicznych sytuacjach, zapewniając szybki dostęp do najczęściej używanych ustawień wstępnych. Po prostu idealne dla Twoich potrzeb.

System Leica TL będzie dostępny w kolorze czarnym, srebrnym lub tytanowym od połowy listopada 2016 r. W sugerowanej cenie detalicznej 1,450 funtów z VAT.

Leica TL_group_Protectors.jpg

Aby uzupełnić wydanie TL-System, dostępna jest również kolekcja akcesoriów do inteligentnych aparatów. Skórzany ochraniacz Leica TL w kolorze kamiennoszarym, czarnym, cementowym lub czerwonym kosztuje 105 funtów; a pasek na szyję w tych samych wersjach kolorystycznych kosztuje 70 £.

Dodaj komentarz