Kadzidło Blackbird

Krążą pogłoski, że kadzidło palono od nowej epoki kamiennej, około 10 lat przed naszą erą. Dzisiaj w istocie kadzidło niewiele się zmieniło – ale wiodącą ewolucją jest amerykańska marka Ballard z siedzibą w Waszyngtonie; Kos. Ich niezwykle stylowa gama 9 naprawdę wyjątkowych zapachów kadzidła jest teraz na szczycie naszej listy niezbędnych produktów.

Umieszczone w salonie, sypialni, a nawet biurze – te cudownie pachnące kadzidełka zapewnią 2-4 godziny olfaktorycznej wygranej. Dostępne w zapachach Blood Countess, Izba, Nahk, Muru, Sepulcher, Roheline, Ozo, Sofia i Hibernus – z których wszystkie zostały stworzone w domu w Blackbird, z unikalnymi towarzyszącymi im wątkami fabularnymi.

„Ozo to mocny, ciepły, drzewny zapach: płatki róży zmiażdżone drzewem sandałowym skontrastowane z nutą nasion anyżu. Idealne, aby wypełnić nową przestrzeń domową atmosferą, a także można je wykorzystać do zastąpienia negatywnej energii atmosferą nadziei ”.

Kadzidełka są umieszczone w bardzo chłodnej złotej puszce, której wieczko służy jako podstawa do wypalenia każdego stożka. Każda puszka zawiera 20 rożków, które po zapaleniu należy szybko zdmuchnąć i pozostawić do tlenia się (15 minut) i uwolnić ich silnie skoncentrowany zapach.

blackbirdballard.com

 

Dodaj komentarz