Joseph Cheaney & Sons 1 of 1 Shoes

Joseph Cheaney & Sons oferuje swoim klientom wyjątkowe doświadczenia zakupowe. „1 z 1” to szansa na zaprojektowanie własnej pary ręcznie wykonanych butów Cheaney, wykonanych specjalnie dla Ciebie przez wykwalifikowanych rzemieślników.

Cheaney - 07, komplet na ławce szewców.JPG

To innowacyjne doświadczenie jest dostępne wyłącznie w ich flagowym sklepie Jermyn St., gdzie klienci mogą zadzwonić lub wpaść, aby umówić się na spotkanie w celu rozpoczęcia procesu. Następnie będą wspomagani przez jednego z ekspertów Cheaneys podczas ich usługi dostosowywania „1 z 1”.

Po pierwsze, klienci są mierzeni i dopasowywani, zanim zaoferuje się im wybór 5 różnych stylów butów. Następnie zapraszani są do przejrzenia kolorowej kolekcji szlachetnych skór cielęcych; od brązowego expresso do bakłażana; zanim zdecydujesz, jaką podszewkę wolisz do swoich butów.

Cheaney - 05, Wybierz kolor skarpet .jpg

Do innych decyzji należy wybór koloru podeszwy, a także metaliczne tłoczenie skarpety i folii podeszwy. Ostatnim etapem personalizacji jest odręczne wpisanie nazwiska klienta w owalnym, wyszywanym okienku w każdej wyściółce buta.

Po zakończeniu procesu dostosowywania zamówienie jest następnie wysyłane do fabryki Cheaneys w Desborough, gdzie produkuje buty od 1886 r. Gotowe buty są następnie pakowane w specjalnie oznakowane pudełko „1 z 1” z parą ręcznie barwionego cedru. drewniane prawidła oraz zestaw do pielęgnacji obuwia; wyposażony w szczotki, ściereczki i środki do polerowania.

Cheaney - 09, Cztery możliwości.JPG

Model „1 z 1” jest idealny dla każdego mężczyzny ceniącego wysokiej jakości, ręcznie robione obuwie. Zdając sobie z tego sprawę, Cheaney stworzył kupon podarunkowy specjalnie dla serii „1 z 1” w samą porę na Boże Narodzenie.

„1 z 1” jest dostępny wyłącznie w ich sklepie w Londynie w cenie sugerowanej 695 funtów.

cheaney.co.uk

Dodaj komentarz