Jenson Button i Jude Law x Johnnie Walker Whiskey

Johnnie Walker, ulubiona marka napojów szkockiej whisky Ape to Gentleman, połączyła siły z mistrzem świata Formuły XNUMX Jensonem Buttonem i aktorem nominowanym do Oscara Jude Law.

Dwóch dżentelmenów, którzy uosabiają pewien sposób myślenia; rzucenie wyzwania konwencjonalnej opinii, że sukces gwarantuje szczęście, a zamiast tego celebrowanie faktu, że szczęście faktycznie pomaga ludziom osiągnąć więcej.

Pozytywne nastawienie Jensona i Jude, sukcesy w ich dziedzinie i przewaga konkurencyjna sprawiły, że zostali przedstawieni w nowej globalnej kampanii Johnnie Walker o nazwie Joy Will Take You Further, wraz z szeregiem innych niezwykłych ludzi z różnych środowisk.

„Przez całą swoją karierę musiałem mieć radość, aby odnieść sukces” – powiedział Jenson Button. „Ponieważ tak bardzo kocham ten sport, czuję, że mogłem cieszyć się dobrymi chwilami, a kiedy sprawy były trudniejsze, byłem w stanie znaleźć wyjście z sytuacji, być bardziej pozytywnym i pomóc zespołowi iść naprzód . ”

Aktor Jude Law powiedział: „Utrzymywanie pozytywnego nastawienia i znajdowanie radości każdego dnia w pracy, którą wykonuję, jest częścią mojej filozofii i myślę, że to jedna z rzeczy, które pomogły mi w dalszej karierze”.

Komentując rozpoczęcie kampanii, Johnnie Walker Global Brand Director, Guy Escolme, powiedział: „Jako marka Johnnie Walker zawsze był synonimem postępu – to historia naszej whisky od czasu, gdy nasz założyciel John Walker rozpoczął ją prawie 200 lat temu. Dwa stulecia doświadczenia nauczyły nas, że postęp nie musi być niekończącą się podróżą pod górę – możemy cieszyć się krokami, które stawiamy, a im więcej szczęścia w nich odnajdujemy, tym większe jest prawdopodobieństwo, że osiągniemy nasz cel. Dowody potwierdzają przekonanie, które leży u podstaw naszej marki: Radość zabierze Cię dalej ”.

Inne gwiazdy, które opowiadają się za tym podejściem do życia i pojawiają się w nowej kampanii, to amerykański zespół alt-rockowy OK GO, chińska aktorka Zhao Wei, meksykańska supermodelka Montserrat Oliver, Eva Håkansson – najszybsza kobieta na trzech kołach oraz Romi Garduce, filipiński wspinacz ekolog, który zdobył siedem najwyższych szczytów na wszystkich kontynentach. Ich zrozumienie sukcesu i postępu jest zgodne z wynikami rosnącej liczby badań naukowych nad siłą szczęścia.

Konsultantem kampanii był dr Matt Killingsworth, psycholog i naukowiec z siedzibą w USA, który bada ludzkie szczęście. Powiedział: „Ludzie czasami myślą o szczęściu jako o odległej, odległej wygranej, którą można zdobyć jedynie latami ciężkiej pracy lub gdy osiągną konwencjonalne wyznaczniki sukcesu, takie jak wyższy dochód lub większy dom. Ale jest coraz więcej dowodów na to, że cieszenie się szczęściem po drodze zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu ”.

johnniewalker.com

Sponsorowane przez Johnnie Walker

Dodaj komentarz