Jedno przedsięwzięcie

Zacieranie granic technicznej odzieży sportowej i codziennego stroju to coś, czym zawsze byliśmy zainteresowani w Ape to Gentleman. Wielu próbuje, ale niewielu się to udaje. Odzież i akcesoria, które w drodze na siłownię równie dobrze wyglądają, jak na niej wykonują. Jeśli się nad tym zastanowić – czemu nie, nie ma wymówki – marki powinny dobrze zrozumieć obie części tej układanki.

Olivers

poprzedniDalej

Ta misja była katalizatorem dla One Endeavour; nowa marka odzieży fitness onendeavour.com skupiła się na rozwiązaniu tej frustracji. Współzałożyciele, Nick i Phil, obaj byli profesjonalistami z City, zauważyli rosnące zapotrzebowanie w Wielkiej Brytanii i Europie na skromne, noszone i wydajne produkty z techniczną przewagą, przeznaczone dla zapracowanych mężczyzn, którzy poważnie podchodzą do swojego stylu i kondycji.

Owen i Fred

poprzedniDalej

Znaleźli małych, niezależnych projektantów w USA, produkujących torby i odzież sportową spełniającą jedno z kluczowych kryteriów. Cokolwiek produkowali producenci, robili to bez kompromisów. Przytłoczeni tym, co znaleźli, postanowili zwrócić na to uwagę innych mężczyzn o podobnych poglądach.

„Moje wstępne badania doprowadziły nas do trzech marek, które naszym zdaniem wywołają burzę w tym kraju. Z własnego doświadczenia wiemy, jak łatwo jest zachować status quo, gdy masz mało czasu, ale istnieje wiele świetnych marek oferujących sprzęt najwyższej jakości, który nie jest łatwo dostępny w Wielkiej Brytanii i Europie. Chcieliśmy wypróbować to samodzielnie, a następnie przenieść to, co najlepsze, bliżej domu ”. -Phil

AER

poprzedniDalej

Owen & Fred: nowojorski projektant stylowych toreb marynarskich, idealnych na siłownię lub weekendowy wypad. AER: designerskie torby podróżne i plecaki z San Francisco. Wysoce techniczne z eleganckim, dyskretnym wyglądem, stworzone specjalnie do przejścia z biura, na siłownię lub na weekend. Odzież Olivers: klasyczna odzież sportowa z Kalifornii. Bluzy i t-shirty wykonane w 100% z wełny merynosowej, a spodenki to materiał rozciągliwy w 4 kierunkach, wykonany z nylonu i spandeksu.

„Zmęczyło nas noszenie tego, co wszyscy inni, więc wyszliśmy i znaleźliśmy coś innego. Nasze produkty mówią same za siebie pod względem jakości i po prostu cieszymy się, że możemy zapewnić stylowy wybór na rynku, który jest coraz bardziej utowarowiony przez powielane marki i jednorazowe fast-fashion. One Endeavour również oferuje wielką wartość, biorąc pod uwagę obecnie siłę dolara amerykańskiego ”. -Nacięcie

Aby uczcić podejście Phila, Nicka i One Endeavour, z przyjemnością współpracujemy z nimi, aby rozdać odzież gimnastyczną o wartości 325 funtów (wszystko, co widać poniżej, oprócz butów Nike). Dodatkowa zachęta do utrzymania postanowienia noworocznego „bądź bardziej aktywny”. A co najważniejsze, zachować styl.

Nagroda

owen__fred_silver_363-copy-3

  • Szorty Olivers Apparel All Over £ 50
  • T-shirt Olivers Apparel Convoy £ 50
  • Bluza z kapturem Olivers Apparel Porter £ 135
  • Torba Owen & Fred Duffel £ 90

Po prostu zapisz się do newslettera One Endeavour poniżej, aby wejść i dowiedzieć się więcej o markach One Endeavour i nowościach na rok 2017.

onendeavour.com

Dodaj komentarz