Jak Villeroy & Boch nadaje styl łazienkom

Szacunki są różne, ale większość statystyk podaje, że mężczyźni spędzają średnio od jednego do dwóch lat życia w łazience. To zaskakująco dużo czasu, a także okres każdego dnia, tygodnia, roku i całego życia, który jest zbyt często pomijany.

vivia_iq18051125

Jeśli czas, jaki człowiek spędza w łazience, stanowi taką część jego egzystencji, dlaczego zbiorowo poświęcamy tak mało uwagi tej części domu – czy łazienka nie może być wyrazem stylu i funkcji? I tu wkracza Villeroy & Boch.

antheus23041

Ta rodzinna firma, która została założona w 1748 roku i ma siedzibę w Mettlach w Niemczech, jest synonimem innowacji, tradycji, a przede wszystkim stylu. Innowacyjna marka z 260-letnią historią, działająca w 125 krajach, specjalizuje się w ceramicznych kolekcjach łazienkowych o różnych wzorach, a także w wysokiej klasy meblach, armaturze i akcesoriach łazienkowych.

antheus12828

Opierając swoje kolekcje na czterech światach stylu – Country, Easy, Classic i Metropolitan, produkty Villeroy & Boch można zidentyfikować po jednym z trzech tematów: klasycznej elegancji, piękna natury lub miejskiego designu.

antheus5525

Na przykład Crystals Edition Collection to kolekcja łazienkowa zaprojektowana we współpracy z międzynarodowym projektantem Stevem Leungiem. Udekorowany ręcznie ponad 6,000 kryształów Swarovski Xirius Rose obitych brunatną skórą, zapewnia ekstrawagancką i wystawną estetykę. 5,000 kryształów Swarovskiego ułożonych na panelu wanny i ponad 1,000 na umywalce odtwarza kontury gór i sylwetki wody, w połączeniu luksusu kryształów i funkcji produktów łazienkowych.

vb_crystalsedition_194d3aa58c004

Z drugiej strony kolekcja Finion, stworzona we współpracy z projektantem produktów, Patrickiem Freyem, to 20-osobowa kolekcja składająca się z ceramiki, mebli i oświetlenia, które tworzą atmosferę relaksu i spokoju. Jest to również pierwsza pełna kolekcja łazienkowa stworzona przy użyciu TitanCeram – własnego materiału ceramicznego Villeroy & Boch, a kolekcje można łączyć i dopasowywać, aby stworzyć łazienkę dopasowaną do indywidualnego stylu.

vb_finion_a9083e2d43001

Dlatego też można odpowiedzieć na nasze pierwotne pytanie: łazienka może być nie tylko obszarem, w którym najważniejsza jest higiena osobista, ale także osobisty styl i dobre samopoczucie, odznaczające się niepowtarzalnymi wzorami i wyróżniającą się estetyką.

Produkty Villeroy & Boch można kupić w SUPERBATH

Dodaj komentarz