IMEDEEN x Ugo Monye

Kilka razy omawialiśmy IMEDEEN w Ape to Gentleman, ale bardziej jako wiadomość niż aktualna recenzja. Wraz ze wzrostem reputacji IMEDEEN pomyśleliśmy, że nadszedł czas, aby przetestować sam produkt. Man-ageing IMEDEEN to opcja wyboru dla mężczyzn; zapewnia wyjątkowe właściwości przeciwstarzeniowe i poprawiające skórę. IMEDEEN co ważne, nie reklamuj ich produktów nawilżających lub podobnych alternatyw, a raczej dodanych produktów, które mogą działać głęboko i od wewnątrz, kierując się na poziomy w skórze, których nie mogą osiągnąć produkty do użytku zewnętrznego. Rozpoczynamy próbę, a wyniki widać po 3 miesiącach – więc zdamy relację.

Marka suplementów do pielęgnacji właśnie ogłosiła, że ​​połączyła siły z graczem rugby Harlequins Ugo Monye, ​​jako ich „Grooming Wingman”. Ugo przypisuje swoją wyjątkowo dobrą skórę tabletkom raz dziennie. Kluczowym składnikiem jest opatentowany przez IMEDEEN kompleks morski – unikalna formuła białkowa zawarta w pielęgnacji. Suplement jest wielozadaniowy, ale dostosowany do redukcji widocznych oznak starzenia u mężczyzn.

Urodzony i wychowany w Londynie Ugo, lat 31, jest najbardziej znany z gry na skrzydle dla Anglii i Arlekinów. Uczęszczał do Lord Wandsworth College, w którym był także producentem Jonny’ego Wilkinsona, zanim dołączył do Harlequins U19s i England Sevens. Monye zadebiutował w Anglii w wygranym 39-13 Anglii meczu z wyspami Pacyfiku na Twickenham w 2008 roku i strzelił pierwszą próbę dla Anglii przeciwko Szkocji na Twickenham w Six Nations 21 marca 2009 roku. dżentelmen i autentycznie podekscytowany stylem IMEDEEN.

„Zdrowie, sprawność fizyczna i dobry wygląd są najważniejsze dla mnie. W zeszłym roku skończyłam 30 lat i nie chcę już widzieć efektów starzenia się skóry. Man ageing IMEDEEN łatwo dopasowuje się do mojego reżimu – kompleks morski zapewnia dodatkowy zastrzyk białka, witaminy C i witaminy E w mojej diecie ”Ugo Monye

Ugo ujawnił również niezbędne rzeczy do swojej kosmetyczki, możesz je zobaczyć poniżej:

  • Odmładzające tabletki IMEDEEN do pielęgnacji skóry
  • Hydrator i żel do mycia ciała Molton Brown Black Pepper
  • Szczoteczka elektryczna Oral-B Triumph 5000
  • Krem nawilżający Real Men Expert
  • Chapstick Original
  • Odżywka do brody Murdock’s
  • Desert Essence Olejek z drzewa herbacianego do mycia twarzy

imedeen.co.uk

Dodaj komentarz