Iffley Road

Jeśli jesteś zapalonym biegaczem, bez wątpienia docenisz założenie Iffley Road, że łączysz funkcjonalność ze stylem – możesz teraz biegać wygodnie, ale z dopasowanym wyglądem. Stworzony przez zapalonych biegaczy i parę; Claire i Bill, Iffley Road odeszli od błyszczących, jasnych i bezkształtnych ubrań do biegania z lycry i dopasowanych do skóry elementów, aby zaoferować techniczne ubrania do biegania w stonowanych kolorach, które dobrze wyglądają.

Para chciała stworzyć odzież do biegania, którą chętnie nosiliby na kawę lub do pubu po treningu – wyczyn, który z pewnością osiągnęli.

Nazwa londyńskiej firmy pochodzi od toru do biegania w Oksfordzie, na którym Roger Bannister przebiegł pierwszą na świecie milę w czasie poniżej 4 minut. Projektują całą swoją kolekcję lokalnie i produkują w Portugalii przy użyciu tkanin przeznaczonych do konkretnych serii dostępnych w najlepszych europejskich fabrykach.

Wypróbowaliśmy klasyczną męską koszulkę do biegania z wykonanym na zamówienie materiałem drirelease i klasyczne męskie spodenki do biegania z technicznym włoskim materiałem – oba były wyjątkowo wygodne w ćwiczeniach i wyglądały wyjątkowo stylowo. Iffley Road to pierwsza w Wielkiej Brytanii stylowa marka odzieży do biegania.

iffleyroad.com

Dodaj komentarz