Hermés Equipage Geranium

1970: kiedyś było Equipage. Zapach stworzony przez Guya Roberta i pierwsze męskie perfumy Hermès. Aromatyczne, korzenno-drzewne perfumy męskie, które są równie powściągliwe, co męskie, stanowią idealną równowagę między siłą a subtelnością.

Premiera w listopadzie 2015 – odradza się klasyka z tym samym oryginalnym przesłaniem, ale z nową, współczesną świeżością.

„Tysiące razy próbowałem uchwycić zapach, tysiąc razy mi uciekł. Pociągnięty jego złożonością, przepychem, zabrałem ze sobą te perfumy, kiedy podróżowałem, aby je odkryć ”. -Jean-Claude Ellena, wewnętrzny perfumiarz Hermèsa od 2004 roku.

Używając nosa jako dłoni, Jean-Claude Ellena skupił się na duszy Equipage, odzierając jego ciało ze sztuczności i ozdób, a następnie składając je na nowo. Szanowany jest korzenny akord i nuta geranium, a między różą a miętą pojawia się orzeźwiająca nuta. Gnuśność drzewa sandałowego nadaje temu nowemu stworzeniu głębi.

Equipage Géranium mieści się w znanej, wysokiej i smukłej butelce z emblematem z lampionami Classics Collection. Z tyłu znajduje się ilustracja Philippe’a Dumasa przedstawiająca wyimaginowany świat i nasycona czerwonawymi nutami geranium.

hermes.com

Dodaj komentarz