Hamilton and Hare x Joe Calzaghe

Joe Calzaghe-19 copy.jpg

Hamilton and Hare, marka bielizny męskiej (a teraz marka odzieży rekreacyjnej) zainspirowana oryginalnymi spodenkami bokserskimi, współpracowała z legendą boksu Joe Calzaghe – człowiekiem, który najdłużej przeszedł na emeryturę jako mistrz świata wśród aktywnych zawodników.

Joe Calzaghe + Hamilton i Hare 5-2 copy.jpg

Kapsułowa kolekcja odzieży sportowej, która zadebiutuje pod koniec kwietnia 2016 roku i będzie dostępna w Selfridges, na stronie internetowej Hamilton and Hare oraz w nowym flagowym sklepie marki przy Chiltern Street w Londynie.

Joe Calzaghe + Hamilton and Hare 6 copy.jpg

Z boksem u podstaw marki, partnerstwo z Joe Calzaghe jest mądrym wyborem dla Hamiltona i Zająca, z Walijczykiem niemal ucieleśniającym ich męską estetykę i czysty design. Jest to pierwsza współpraca marek, w ramach której historia Calzaghe’a jest wpleciona w produkty, odwołując się do jego przesądów w ringu z ich projektami, a głównym kolorem jest jego mundur „tylko czarny”.

Joe Calzaghe + Hamilton and Hare 8 copy.jpg

Każdy element jest wykonany z najwyższej jakości naturalnej bawełny i tkaniny „Spacer” o konstrukcji dwustronnej, składającej się z dwóch warstw dzianiny dresowej z najwyższej jakości bawełnianej dzianiny i siatki łączącej je, tworząc pęcherzyk powietrza, który reguluje temperaturę; chłodniejszy, gdy jest aktywny, równoważący temperaturę podczas regeneracji i zapewniający ciepło podczas nieaktywności w czasie wolnym. Zapobiega również zagnieceniom i zapewnia efekt „nowego wyglądu” przed i po treningu.

poprzedniDalej

Ceny nowej kolekcji zaczynają się od 50 funtów z kluczowymi elementami: bluza bez rękawów 125 funtów, bluza z kapturem z zamkiem na środku 175 funtów, krótkie spodnie dresowe Box 125 funtów i koszulka Workout overlock 50 funtów. Nasze myśli; zainwestuj teraz – Hamilton and Hare i stworzyli wygodną, ​​ale stylową kolekcję odzieży rekreacyjnej do noszenia na siłowni lub jako odzież na co dzień wieczorem lub podczas leniwego weekendu.

hamiltonandhare.com

Dodaj komentarz