Gucci Guilty Absolute

Nowością w świecie męskich zapachów w tym miesiącu jest drzewny zapach Gucci Guilty Absolute – efekt współpracy między dyrektorem kreatywnym Alessandro Michele i maître parfumeur Alberto Morillasem. Skupienie się na skórze jako składniku bohatera, zawarte w hołdzie dla charakterystycznego materiału Gucci; podczas gdy flakon jest inspirowany wyrafinowanym salonem; pomyśl o zmysłowych fakturach i kolorach cygar i koniaku.

Zapach

leto_1100_2

Tak jak poprzednio, Gucci Guilty Absolute został stworzony z dwoma wiodącymi nutami, połączonymi na zamówienie skórzanym akordem Woodleather i rzadkim typem pospolitej nuty perfumeryjnej Goldenwood, nowym naturalnym ekstraktem z cyprysu Nootka. Powstały zapach zawiera ultra-suche nuty drzewne o dobrej głębi i złożoności. Uwzględniono również trzy formy olejków paczuli o słodkim, ciemnym i ziemistym charakterze oraz wetiweru, świeżej i ziemistej trawy z lasu.

Butelka

gucci-guilty-absolut-90-mlButelka przypominająca flaszkę, podobna do bestsellerowego zapachu Gucci Guilty, ale o bogatym zapachu koniaku i wykończona błyszczącą czarną skuwką. Karton zewnętrzny jest w kolorze tytoniowym w wojskowym kolorze i ma czarne zazębiające się litery G.

Gucci Guilty Absolute, od 54 GBP od GUCCI

Dodaj komentarz