Głośniki Bang & Olufsen BeoSound 1 i 2

Nowością od Bang & Olufsen jest BeoSound 1 i 2; dwa głośniki, w których zastosowano najnowszą technologię Acoustic Lens, z której słynie firma Bang & Olufsen. Dzięki temu głośniki stają się potężnym, 360-stopniowym dźwiękiem, niezależnie od tego, czy jesteś blisko.

Specjalnie zaprojektowane z myślą o wygodzie, mobilności i elastyczności głośniki BeoSound zapewniają użytkownikom swobodę bez konieczności rezygnacji z jakości dźwięku.

BeoSound 1 jest lżejszy z tych dwóch, z naciskiem na mobilność – ma zasilanie bateryjne i mały rowek pod górną częścią, aby zapewnić lepszą przyczepność podczas przesuwania. Alternatywnie, BeoSound 2 jest większym i mocniejszym z duetu. Specjalnie zaprojektowany z naciskiem na czystość dźwięku i wyróżnienie, głośnik wymaga stałego podłączenia do zasilania, aby funkcjonować.

Oba głośniki BeoSound mają solidną, ale ozdobną aluminiową konstrukcję, dzięki czemu są na tyle subtelne, że można je połączyć z każdą przestrzenią życiową – czy to na półce, na podłodze, czy nawet na zewnątrz.

Oba głośniki oferują również użytkownikom szereg opcji łączności, w tym Bluetooth, DNLA, AirPlay i Google Cast, dzięki czemu połączenie urządzenia jest szybkie i łatwo dostępne.

BeoSound 1 jest już w sprzedaży w Bang & Olufsen w sugerowanej cenie detalicznej 995 funtów, podczas gdy BeoSound 2 będzie dostępny od końca października 2016 roku w cenie 1350 funtów.

bang-olufsen.com

Dodaj komentarz