Głośniki Bang & Olufsen BeoLab 50

BeoLab 50 to pierwszy głośnik firmy Bang & Olufsen, który pojawił się bezpośrednio z BeoLab 90, aby zapewnić wyrafinowany dźwięk i piękny design.

Bezkompromisowe badania akustyczne i rozwój technologiczny BeoLab 90 wykorzystano do tego samego efektu w BeoLab 50, w wyniku czego oba głośniki mają kilka wspólnych cech.

beolab-50-jeden-produkt-styl życia

Nowy głośnik jest wyposażony w nowe technologie kontroli dźwięku, zapewniające optymalną wydajność, a także unikalny projekt, który rozwija się tak, jak tego potrzebujesz. Wyróżniający się wygląd BeoLab 50 odzwierciedla zastosowane technologie, a jednocześnie elegancko pasuje do każdego wystroju wnętrza.

beolab-50-top-side-view-w-soczewka

Konstrukcja głośników jest wysoka i zaokrąglona pływającymi liniami i widocznymi krawędziami, a polerowane na srebrno powierzchnie aluminiowe i ciepłe lamele z drewna dębowego są rozpoznawalnymi znakami towarowymi wielu produktów Bang & Olufsen.

Dolna część głośnika została zaprojektowana tak, aby stworzyć iluzję wizualnego uniesienia głośnika nad podłogą.

beolab-50-side-view-fabric-z-soczewkami-3

„Równowaga BeoLab 50 jest lekka i wyrafinowana. Ślad tego imponującego głośnika jest stosunkowo niewielki, dzięki czemu łatwo zmieści się w domach ludzi ”. – André Poulheim, projektant BeoLab 50

beolab-50-perspektywa-ptaka

Używając zewnętrznego mikrofonu, BeoLab 50 mierzy swoje fizyczne otoczenie akustyczne i stosuje idealne filtry kompensacyjne, aby uzyskać optymalny dźwięk w miejscach odsłuchu lub w całym pomieszczeniu.

Unikalna technologia soczewek akustycznych radzi sobie z rozpraszaniem dźwięku w wyższych częstotliwościach. Obiektyw rozprasza dźwięk poprzez sterowanie szerokością wiązki do 180-stopniowego trybu dźwięku na imprezę lub oglądanie filmu lub do trybu wąskiego dla dedykowanej pozycji odsłuchu „sweet spot”.

BeoLab 50 można sterować za pomocą aplikacji Bang & Olufsen, aby tworzyć i wybierać różne ustawienia wstępne w zależności od pozycji odsłuchu i preferencji.

beolab-50-side-side-view-fabric-lamella-w-lens

BeoLab 50 firmy BANG & OLUFSEN

Dodaj komentarz