Glastonbury: 28% nie myje się dłużej niż 3 dni

 

Glastonbury Festival oficjalnie rozpoczął się wczoraj, a dzięki składowi talentów, którzy zaostrzają apetyt największego muso, ostatnią rzeczą, o której myśli każdy festiwalowicz, powinna być ich czystość. Spójrzmy prawdzie w oczy, czuć, wyglądać i pachnieć świeżo na festiwalu jest mało prawdopodobne, co zwykle skutkuje jakąś formą kompromisu w kwestii czystości, nasuwając się pytanie: której części ciała nie masz nic przeciwko umyciu podczas weekendu festiwalowego?

Ankieta przeprowadzona przezgłowa i ramiona Classic Cleanzadali to samo pytanie, a ponad połowa (55%) z 3,000 ankietowanych osób przyznała, że ​​wolałaby pozostawić włosy podczas festiwalu z naturalnymi elementami. Ponad 28% stwierdziło, że jest zadowolonych, że nie myło swojego ciała dłużej niż trzy dni (fuj!), A 16% nawet nie myje twarzy, co jest prawdziwym przekazem festiwalowego „wyglądu”.

Jednak dla tych z Was, którzy wolą, aby włosy i łuszczenie się włosów były wolne od łusek i pachniały wspaniale, w sklepach w całym kraju dostępna jest cena detaliczna 1.89 funta za 200 ml.

Badanie głowy i ramion.

Dodaj komentarz