Gąbka Konjac

Dziwne, ale dobre są moje pierwsze myśli; the Gąbka Konjac jest wykonany w 100% z naturalnego błonnika konjac, błonnika roślinnego pochodzącego z korzenia rośliny Amorphophallus konjac.

Popularna w Azji Wschodniej i Stanach Zjednoczonych gąbka o strukturze przypominającej siateczkę delikatnie masuje i złuszcza skórę, jednocześnie stymulując przepływ krwi i pobudzając wzrost nowych komórek skóry.

Istnieją cztery rodzaje, oryginalna francuska glinka w różnych wersjach dopasowanych do typów skóry, szczególnie znana ze swoich właściwości złuszczających oraz Charcoal Bamboo dla osób ze skórą tłustą i skłonną do wyprysków. Wreszcie jeden dla niemowląt przeznaczony do delikatnej skóry.

Sama gąbka jest dziwna; miękki, miękki (jeśli to choćby słowo) i zawsze wilgotny. Zmocz gąbkę przed użyciem i przetrzyj nią twarz, możesz użyć swojego zwykłego środka czyszczącego, aby uzyskać bogatą pianę, ale ja użyłem samej gąbki. Świetnie się czuje na skórze i moja ulubiona część; jest bardzo lekki i delikatny, ale głęboko złuszczający – równowaga jest prawie niemożliwa do znalezienia. Odmładzająca i odświeżająca uczta na twarz.

Dodaj komentarz