Fotografowanie wyjątkowych kątów zupełnie nowej Mazdy CX-5

We współpracy z Mazdą

Nowością w Ape w tym miesiącu jest Mazda, jesteśmy pewni, że wszyscy znacie japońską markę samochodów, ale wraz z wypuszczeniem zupełnie nowej Mazdy CX-5 i zwrotami takimi jak „ Jinba Ittai ”, znanymi również jako połączenie między koniem i kierowca (unikalny inżynier synergii Mazdy w każdym pojeździe) – pomyśleliśmy, że zasługuje na bliższe przyjrzenie się.

małpa-7

małpa-8

Opierając się na sukcesie poprzedniej wersji CX-5, samochodu, który wprowadził technologię Mazdy SKYACTIV (zwiększona dynamika dla lepszej wydajności) oraz filozofię projektowania KODO: Dusza ruchu w 2012 roku, wersja 2017 oferuje szereg ulepszeń we wszystkich dziedzinach, w tym całkowicie nowe wnętrze i całkowicie zmieniona konstrukcja nadwozia. Zaprojektowany zgodnie z koncepcją „ Wyrafinowanej wytrzymałości ”, CX-5 drugiej generacji ma gładsze, kanciaste boki i niższą linię dachu wewnątrz, etos rozwoju Mazdy zorientowany na człowieka zapewnia wnętrze, które łączy skrupulatną ergonomię kokpitu z naprawdę wysokiej jakości kabiną.

małpa-14

małpa-11

małpa-12

Ape prowadził w zeszłym tygodniu całkowicie nową Mazdę CX-5 w Yorkshire i musimy powiedzieć, że byliśmy pod ogromnym wrażeniem tego przystojnego SUV-a. Nie tylko wygląda jak część, ale naprawdę czuje się premium pod względem komfortu i wyrafinowania, jednocześnie prowadząc z precyzją i zachęcając kierowcę do zaangażowania. Jeździliśmy Mazdą CX-5 2.0 165ps 2WD Sport Nav w cenie OTR z dodatkami 27,575 funtów. Gama zaczyna się od 23,695 funtów i osiąga szczyt z flagowym 2.2-litrowym 175-konnym SKYACTIV-D, który jest dostępny wyłącznie w wersji Sport Nav i jest wyposażony w Mazda i-ACTIV AWD.

małpa-20

małpa-17  małpa-22

Wszystkie modele są wyposażone w bogate wyposażenie standardowe, które obejmuje reflektory LED, elektrycznie składane lusterka boczne, dwustrefową klimatyzację, wyświetlacz Active Driving Display, G-Vectoring Control (GVC), radio DAB i 7-calowy kolorowy ekran dotykowy z Zintegrowana nawigacja Mazdy. Samochody Sport Nav uzupełniają to, oferując szereg luksusowych atrakcji, w tym kamerę cofania, fotel kierowcy z regulacją w 8 kierunkach, inteligentny zamek bezkluczykowy, a także podgrzewane przednie fotele i kierownicę.

małpa-25

Naszym zdaniem są to w zasadzie elementy dobrego, współczesnego samochodu. Ale co najważniejsze, jak się z tym czujesz? Najważniejsza część sprzedaży samochodu. Cóż, Mazda, zrobiliśmy pewien krok w kierunku uczynienia swojego najnowszego SUV-a lepiej wyglądającą bestią, rozebierając, obniżając, udoskonalając i ogólnie nadając mu sportowy i ostry wygląd, ale z wszystkimi solidnymi fundamentami i cechami oryginału. Myślę, że Japończycy nazywają ten rodzaj ciągłego doskonalenia Kaizen. Takie mikro-ulepszenia prowadzą do maksymalnego efektu, gdy wszystko jest powiedziane i zrobione – na przykład poszerzenie przedniego i tylnego rozstawu kół nieco szersze niż wcześniej, oraz włączenie smukłych i niżej umieszczonych klastrów reflektorów LED, aby podkreślić niski i szeroki wyraz CX-. Twarz 5. Stylizacja jest prosta, ale odważna, ze zminimalizowanymi akcentami linii i podkreślonymi przejściami między powierzchniami ciała, aby stworzyć zmiany w świetle odbitym od ciała.

małpa-1 małpa-4

Trudno zapukać do Mazdy – chwalonej za niezawodność w całym portfolio – i najwyraźniej japońska marka produkuje stylowe samochody. Po uruchomieniu swojego najnowszego dzieła, muszę powiedzieć, że przekroczył oczekiwania pod względem stylu i jakości. Mazda powinna być marką, którą warto rozważyć następnym razem, gdy będziesz chciał kupić nowy pojazd.

mazda.co.uk

Dodaj komentarz