Floris dla Spencer Hart – Palm Springs

Nick Hart założył Spencera Harta na Savile Row w 2002 roku i od tego czasu ubrał kilku najbardziej znanych na świecie aktorów i muzyków, w tym Robbiego Williamsa, Jaya Z, P Diddy’ego, Davida Bowie, Alexa Turnera, Benedicta Cumberbatcha i Dominica Westa. Dzisiaj Spencer Hart współpracował z brytyjskim perfumiarzem Floris, aby stworzyć swój własny zapach, który zostanie dodany do ich już rozwijającej się kolekcji Palm Springs.

Prezentujący nową kolekcję „Savile Row to Palm Springs 24/7”, zapach, dostępny wyłącznie w flagowym sklepie Spencer Hart przy Brook Street, został stworzony, aby uchwycić ducha Palm Springs.

Zapach zawiera mieszankę czystych nut cytrusowych zestawionych z przydymionym korzennym akordem z sercem goździka, lawendy i ylang-ylang podkreślonym przez bursztyn, piżmo, drzewo sandałowe i wanilię.

Specjalna mieszanka to rekonstrukcja klasycznego zapachu Floris z lat pięćdziesiątych XX wieku. Mieszanka starego i nowego, świeżego i dusznego, czystego i dymnego, została zaprojektowana, aby wyrazić oryginalność i entuzjazm Spencer Hart.

Zapach Spencer Hart Palm Springs (110 funtów) jest dostępny wyłącznie w Spencer Hart, 62-64 Brook Street, Londyn, W1K 5DX.

Dodaj komentarz