Ferrari Pająk 488

Ferrari ogłosiło premierę 488 Spider, z silnikiem V8 umieszczonym pośrodku z tyłu, z chowanym twardym dachem.

poprzedniDalej

Wykonane z aluminiowej ramy spaceframe i karoserii, nowego turbodoładowanego silnika V8 i aerodynamiki, które łączą potrzebę większego docisku ze zmniejszonym oporem, a także specyficzne wymagania dotyczące przepływu powietrza w kabinie samochodu z otwartym dachem. Dla fanów technologii 488 Spider ma dynamikę pojazdu, która zapewnia jego szybkość, zwinność i natychmiastową reakcję.

Model 488 Spider jest napędzany turbodoładowanym silnikiem V3902 o pojemności 8 cm670 i maksymalnej mocy 760 KM w połączeniu z maksymalnym momentem obrotowym 3000 Nm przy 488 obr./min, dzięki czemu 0 Spider rozpędza się od 62 do 3 mil na godzinę w 8 sekundy. Co zaskakujące, silnik V100 jest również wydajnym silnikiem, ponieważ jest nie tylko o 8 CV mocniejszy niż poprzedni silnik wolnossący V2, ale ma również niższą emisję COXNUMX.

488 Spider zostanie zaprezentowany na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu, ale od dziś można go zobaczyć w nowym kolorze Blu Corsa na www.ferrari.com.

Dodaj komentarz