Etro – Król Paisley

 

Jeśli kiedykolwiek marka pasowała do gorącego, jasnego, być może nawet tropikalnego klimatu, to właśnie tak Etro. Założona w 1968 roku przez Gimmo Etro dopiero w 1981 roku motyw Paisley wyszedł na pierwszy plan; stał się symbolem marki Etro, która pozostaje do dziś. „Drzewo Życia”Starożytnych Mezopotamia jest podobno palma daktylowa, z której inspiracją dla Paisley narodził się projekt, dodając naturalny element do Twojej garderoby. Etro’s Mężczyźni wiosna / lato 2011 kolekcja wygląda dokładnie tak, jak ubrania są paradowane na wybiegu pokrytym gęstą zieloną sztuczną trawą.

„Etro to synonim stylu. To styl życia oparty na jakości i wyrafinowaniu, nie tylko pod względem wzornictwa, ale także materiałów i technik produkcji ”.

 

W asortymencie wzór Paisley jest prawdopodobnie bardziej widoczny niż kiedykolwiek, dzięki znajomemu odważnemu asortymentowi kolorów i tkanin o różnej gramaturze. Mokasyny z chwostami to buty do wyboru w połączeniu z pastelowymi, kwadratowymi krawatami lub lekkim, nieprzejrzystym wariantem charakterystycznego Etro Koszula we wzór paisley.

www.etro.it

Dodaj komentarz