Eton of Sweden – idealne połączenie stylu i dziedzictwa

Eton of Sweden produkuje koszule wysokiej jakości od 1928 roku, założone przez męża i żonę Davida i Anne Pettersson. Firma pozostaje własnością rodziny i jest prowadzona przez ich wnuka Hansa Davidsona. Biorąc pod uwagę klasyczne style i tkaniny koszuli, współczesna estetyka została dostosowana i włączona do kolekcji z inteligencją i dojrzałością. Możesz znaleźć zwykłe koszule w kratę i paski, a także koszule z nadrukiem, które oferują ekscentryczny akcent, który staje się coraz bardziej akceptowalny w krawiectwie.

Eton of Sweden używa najwyższej jakości bawełny Extra Long Staple Giza i Pima – stanowi ona 3% światowej produkcji tej jakości. Bawełna jest następnie przędzona i tkana we współpracy z wiodącymi fabrykami we Włoszech, Francji i Szwajcarii. Koszule są nadal produkowane w oryginalnej fabryce, a także w innych fabrykach obsługiwanych przez Eton w Europie.
Dbałość o szczegóły jest najważniejsza w całym procesie tworzenia koszul. Sam proces wykańczania przenosi tkaniny do Szwajcarii, gdzie zastosowano specjalny proces mający na celu zapewnienie, że tkanina osiągnie wysokie standardy Eton. Niezależnie od tego, czy jest to szczotkowana bawełna, czy gładka popelina, proces wykańczania Eton zajmuje 4 tygodnie przy użyciu najbardziej przyjaznych dla środowiska procesów stosowanych w branży, w których nie pozostają żadne pozostałości chemiczne.

Rozumiejąc, jak ewoluował współczesny mężczyzna z potrzebą różnorodności w kroju i koszuli ze względu na rosnące zainteresowania odzieżą formalną i codzienną, Eton oferuje cztery kroje, w tym super slim, slim, współczesny i klasyczny. Dzięki szerokiej gamie kołnierzy do wszystkich wymagań krawieckich, koszule są również dostępne z dodatkowymi długimi rękawami, a także specjalnymi podwójnymi mankietami, które pozwalają na noszenie spinkami do mankietów.
Asortyment Eton obejmuje wyrafinowany, a jednocześnie zabawny wybór akcesoriów, w tym krawaty, poszetki, szaliki i biżuterię. Szaliki są dostępne w jednolitych kolorach, a także w sezonowe nadruki, a poszetki dodają koloru, aby wykończyć wygląd z ponadczasowymi wzorami, takimi jak polkadot i paisley.

Koszule – 120 £ – 145 £
Krawaty – 70 £ – 80 £
Szaliki – 95 £
Poszetki – 35 £ – 40 £
www.etonshirts.com

etonshirts.com

Dodaj komentarz