ENLIST Odzież męska

Współczesny design i przystępna jakość zawsze spełniają odpowiednie kryteria w Ape to Gentleman. I nowa marka odzieży męskiej; ENLIST jest właśnie tym. ENLIST stworzyło kolekcję bezsezonowych artykułów codziennego użytku, które najprawdopodobniej nigdy nie wyjdą z mody – ponadczasowe klasyki. Projekty są tworzone dla każdej kolekcji w londyńskim studio, inspirowane kolorami i architekturą stolicy Wielkiej Brytanii.

W inaugral kolekcji ENLIST Jesień / Zima 2016 widzimy tradycyjny wygląd z nowoczesną stylistyką i zgrabnymi sylwetkami. Wszystkie ubrania ENLIST są produkowane przez odpowiedzialnych partnerów produkcyjnych przy użyciu zrównoważonych metod i materiałów w całym łańcuchu dostaw – kolejne pióro w czapce ENLIST.

ENLIST zostało stworzone przez Mario Arena i Petera Farrow, którzy mają duże doświadczenie na światowych rynkach mody i dóbr luksusowych. Ta wiedza w połączeniu z kontaktami z wieloma specjalistycznymi producentami i hutami od Europy po Republikę Chin okazała się nieocenionym atutem w tworzeniu ENLIST.

ENLIST udało się zredukować procedury związane z tworzeniem marki, a tym samym koszty, czego efektem jest niedroga luksusowa moda.

Mamy bluzę dresową za 105 funtów w kolorze szarym (na zdjęciu powyżej) – wykonaną z frotte po wewnętrznej stronie i miękką teksturowaną powierzchnią na zewnątrz. To szeroka bluza z czystej bawełny, idealna na chłodniejsze jesienno-zimowe dni. Swobodny, wszechstronny krój oznacza, że ​​możesz go ozdobić koszulą pod spodem lub nieformalnie za pomocą białej koszulki. Jakość jest naprawdę znakomita. Czapki z głów dla ENLIST za stworzenie marki, która łączy jakość, przystępną cenę i ponadczasowy styl z aplauzem – witamy na imprezie.

enliststyle.com

Dodaj komentarz