Ekskluzywne: Bulldog prezentuje nowy wygląd na 2011 rok

 

Bulldog, pierwsza i największa w Wielkiej Brytanii marka naturalnych produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn, prezentuje nowy, świeży wygląd na Nowy Rok. Nowy projekt serii Bulldog obejmuje współczesne i uproszczone logo Bulldog oraz ikonę „naturalnych składników”, aby podkreślić naturalne cechy Bulldog. Plik Seria Bulldog Original teraz ma również wibrujący charakterystyczny zapach we wszystkich produktach, który został zainspirowany najlepiej sprzedającym się oryginalnym kremem nawilżającym. Odświeżone produkty Bulldog, które wciąż są wypełnione olejkami eterycznymi i innymi niesamowitymi naturalnymi składnikami, zostaną wprowadzone na rynek dzisiaj (17 stycznia 2011).

Seria Bulldog narodziła się z frustracji, że nie było dostępnych opcji dla włączonych mężczyzn, którzy chcieli zmniejszyć liczbę sztucznych chemikaliów w swoich łazienkach. Jako pionier w dziedzinie naturalnej pielęgnacji skóry, wszystkie produkty Bulldog są przyjazne dla ciała i nie zawierają kontrowersyjnych chemikaliów wytwarzanych przez człowieka, takich jak parabeny, siarczan sodu laurylowy, sztuczne barwniki czy syntetyczne substancje zapachowe. Bulldog jest również zachwycony, że jest pierwszą firmą zajmującą się pielęgnacją męskich produktów, która została uznana i zatwierdzona jako „wolna od okrucieństwa”.

Simon Duffy, Współzałożyciel Bulldog:

„Nowy wygląd produktów Bulldog oznacza nową erę dla marki, ponieważ chcemy naprawdę rzucić wyzwanie dużym chłopcom w dziedzinie pielęgnacji i zabrać naturalną pielęgnację skóry nie tylko do Wielkiej Brytanii, ale także na cały świat”.

 

Nowa gama Bulldog obejmuje:

Oryginalny krem ​​nawilżający

Zawiera 8 olejków eterycznych, zieloną herbatę jako silny przeciwutleniacz, zielone algi, konjac mannan i witaminę E dla wyjątkowego naturalnego nawilżenia skóry. Najlepiej sprzedający się i bohaterski produkt z serii Bulldog. (100ml RRP £5.99)

Oryginalny peeling do twarzy

Zawiera 8 olejków eterycznych, łupiny orzecha kokosowego i pumeks dla doskonałego naturalnego złuszczania. (100 ml, cena sugerowana £4.99)

Oryginalny żel do golenia

Zawiera 8 olejków eterycznych i następującą mieszankę naturalnych składników zapewniających gładkie i nawilżające golenie za każdym razem: Aloe Vera, Jojoba i Konjac Mannan. (175 ml, cena sugerowana £3.49)

Oryginalny żel do mycia twarzy

Zawiera 8 olejków eterycznych i silny naturalny przeciwutleniacz, zieloną herbatę, która odświeża i oczyszcza twarz. (175 ml, cena sugerowana £4.49)

Dostępne od Niven & Joshua.

Dodaj komentarz