dunhill Voice Wiosna / Lato 2012: edycja olimpijska

 

Aby uczcić Igrzyska Olimpijskie 2012 w Londynie (rodzinnym mieście Dunhill), Alfred Dunhill rozpoczął dziś wiosenno-letnią edycję swojej kampanii „Voice”; seria filmów z portretami, które dają nam wgląd w to, co czyni kultowych mężczyzn tak wyjątkowymi.

 

W tym sezonie w Dunhill występuje legendarny brytyjski olimpijczyk Sir Matthew Pinsent, dwukrotny mistrz olimpijski w żeglarstwie o złotym medalu Iain Percy a szlak płonący młodą olimpijską nadzieją Louis Smith.

Ian Percy – żeglarz olimpijski

 

Matthew Pinsent – olimpijski wioślarz

 

Louis Smith – gimnastyk olimpijski

 

O Dunhill Voice
Kampania jest realizowana poprzez serię uderzających czarno-białych portretów i wspierana indywidualnymi wywiadami wideo przeprowadzanymi na planie, w których obsada przedstawia swoje opinie i doświadczenia, zapewniając intymny wgląd w ich osobowość i to, kim są. Głos dotyczy prawdziwych mężczyzn w różnym wieku i z różnych środowisk, ale każdy z nich jest wyróżniającym się człowiekiem. Mężczyzn, którzy dokonali wielkich rzeczy w wybranych przez siebie dziedzinach i nadal prześcigają się pokorą i łaską. Mężczyzn, którzy uosabiają ponadczasowe wartości, do których warto dążyć – takie cechy, jak współczucie, poświęcenie i przekonanie. Genialni, inspirujący, zaangażowani, angażujący mężczyźni z opiniami, wadami i historiami do opowiedzenia.

www.dunhill.com 

 

Dodaj komentarz