Dsquared2 Potion Royal Black

Inteligentne połączenie lekceważącego kanadyjskiego dowcipu i wyrafinowanego włoskiego krawiectwa, wraz z dbałością o szczegóły, są podstawą dzisiejszej filozofii Dsquared2, która dała życie unikalnej koncepcji alternatywnego luksusu. Przełamanie schematu, łącząc teorię mody z godnym uwagi mitem, aby stworzyć coś zupełnie innego i bardzo wyjątkowego. Dziwne pomysły zastosowane przez kanadyjski duet odrzuciły modę na perfumy i mogły sprawić, że Dsquared2 stał się możliwym letnim hitem 2013 roku.

Idea najnowszego zapachu „Black Royal” jest zakorzeniona w historii starożytnej, od początków alchemii i egipskiej mitologii. Słowo alchemia pochodzi od egipskiego hieroglifu Keme-Khmi, który oznacza „czarną ziemię”, co ma oznaczać ludzką duszę, która stała się czarna i płodna po powodziach Nilu. Ziemia to element alchemii, w którym wszystko żyje, rośnie i się porusza. Ideologia ta jest widoczna w użyciu tytoniu Balcanic, drewna cedrowego Atlas, akordu skóry i głębokich odcieni w składzie tego zapachu. Chcąc być mocny, ale nie onieśmielający, idealnie łączy czarne elementy bez utraty świeżości, której można oczekiwać po letnim zapachu.

Jeśli jesteś już fanem Dsquared2, łatwo rozpoznawalna butelka z charakterystycznymi bocznymi rowkami nie będzie zaskoczeniem. Został wykończony błyszczącym czarnym lakierem i złotym logo.

Dsquared2 Potion, Black Royal 100ml sprzedaje za 67.00 £, co pozostaje na stałym poziomie z poprzednią ofertą Dsquared2.

Dsquared2.com

Dodaj komentarz