Drobne zapachy szmaty i kości

rag & bone, marka modowa łącząca brytyjskie dziedzictwo z kierunkowym, nowoczesnym designem, ogłosiła kolekcję ośmiu doskonałych wód perfumowanych. Stworzone przez czołowych perfumiarzy z całego świata we współpracy z założycielem marki, Marcusem Wainwrightem, zapachy unisex zostały zaprojektowane tak, aby uosabiać doświadczenie szmaty i kości.

R & B-Line-Up_06.22.2016b.jpg

Oparte na klasycznych składnikach zapachy wprowadzają zwroty akcji kultowych zapachów, które są wynikiem 18 miesięcy spędzonych na doskonaleniu każdej wody perfumowanej.

„Podchodziliśmy do zapachów w ten sam sposób, w jaki podchodzimy do wszystkich nowych kolekcji – zaczynaliśmy od klasycznych komponentów i budowaliśmy je z cechami, które są kwintesencją szmat i kości. Kolekcja celebruje indywidualność; Chcieliśmy, aby każdy zapach tworzył niepowtarzalne połączenie z jego użytkownikiem. ” -Marcus Wainwright, dyrektor generalny Rag & Bone

Dostępna w kolorach Oud, Encens, Amber, Cypress, Bergamot, Neroli, Rose i Oddity, kolekcja oparta jest na elementarnych składnikach umieszczonych w skromnych, ale dotykowych szklanych butelkach, które zostały uformowane w 400-letniej fabryce Heinz Glas w Tettau w Niemczech. .

Formułowane przy użyciu najwyższej jakości składników i mieszane w małych partiach w Stanach Zjednoczonych – osiem zapachów unisex będzie teraz sprzedawanych w pojedynczych butelkach o pojemności 50 ml po 140 USD / 95 GBP każda wyłącznie w sklepach rag & bone i rag-bone.com.

Dodaj komentarz