Dressing zimowy – edycja najlepszych stylów, które zapewnią Ci ciepło i styl tej zimy

Utrzymywanie ciepła to nazwa gry zimą. Zwrócenie uwagi na stylowe stawki zrobi ci świat dobrego i na pewno pomoże ci cieszyć się zimową warstwą. Pomyśl o swoim harmonogramie i zwróć uwagę, czy musisz być inteligentny, swobodny, czy gotowy na żywioły. Chcemy, abyś czuł się komfortowo przez cały czas, zachowując ponadczasową mentalność, która zapewni Ci dobrą pozycję i będzie w stanie wracać do nich za każdym razem.
Wybraliśmy szereg ubrań od naszych przyjaciół w Koniec To powinno pomóc ci w zbudowaniu mocnej garderoby, jednocześnie uzupełniając to, co już masz. Oczywiście zima jest sezonem droższym ze względu na charakter materiałów użytych do produkcji odzieży. Ale korzyści, które oferują, będą warte twojego czasu.

Koszule

Tworząc swój strój, zastanów się, co będziesz robić przez cały dzień, aby dokonać świadomej oceny tego, w co się ubrać. Wspaniałą rzeczą w koszulach jest to, że nadal możesz mieć warstwy na wierzchu, więc czynnik ocieplenia niekoniecznie musi odgrywać rolę. Jednak paleta kolorów ma znaczenie i najlepiej wybrać gamę kolorów, które będą pasować do Twojej garderoby i innych elementów, które sugerujemy w tym dziele.
Z białą koszulą nigdy się nie pomylisz – mogliśmy iść dalej, ale dobrze dopasowana zrobi wrażenie zarówno na sali konferencyjnej, jak i na barze. Myśl swobodnie i mądrze. Koszule mogą pozostać formalne przez cały dzień, ale w zależności od wyboru marynarki lub dzianiny, będą miały pożądany efekt. Niebieski to wspaniały kolor pasujący do ciemnych strojów i może być dostępny w wielu odcieniach i materiałach dostosowanych do Twojego stylu życia. Koszule mogą być albo twoim pustym płótnem, które będzie pasować do twojego stroju, albo być jego centralnym punktem.

poprzedniDalej

Blazers

W czasach, w których elegancki i swobodny często się rozmazują, istnieje wiele opcji, które mogą ci dobrze służyć w obu przypadkach. Na przykład blezery z naszywanymi kieszeniami są najłatwiejsze do wskazania, ponieważ zapewniają bardziej swobodną estetykę. Jednak nie daj się zwieść tobie lub innym, ponieważ można to bez wysiłku upiec za pomocą świeżej koszuli i krawata. Marynarki oferują elegancję i wygodę i nie należy ich lekceważyć, więc na zimę skup się na teksturze, aby uwydatnić swój strój. Wełna gotowana, flanela wełniana, mieszanki wełny, wełna dziewicza i mieszanki nylonu to tylko przykłady naszej oferty. Znajdź to, co jest dla Ciebie najlepsze i pamiętaj, że Twój wybór może wyglądać świetnie, noszony na co dzień lub ubrany

poprzedniDalej

Dzianina

Zawinięte szyje
Grube dzianiny z nowej wełny zawsze przydadzą się zimą jako wygodny i skuteczny sposób na utrzymanie ciepła. W połączeniu z płaszczem, będziesz gotowy na zimno. Jeśli jednak lubisz ubierać się warstwami, cieńsza opcja z wełny merynosowej lub kaszmiru będzie idealna jako warstwa pod niestrukturalną sportową kurtkę lub kamizelkę.

poprzedniDalej

Załogi

Bardziej klasyczny wygląd można uzyskać dzięki dzianinie z okrągłym dekoltem – ponownie, wybierając grubą dzianinę warkoczową lub delikatniejszą dzianinę z merynosów. Z czystym dekoltem możesz nosić je same, aby uzyskać wspaniały efekt, zarówno w eleganckim, jak i swobodnym stylu. Ponadczasowe projekty pozostaną modne i nie będą miały większego wpływu na Twoją garderobę. Uważamy, że lepiej zainwestować w dzianinę, którą naprawdę będziesz nosić. Nie wpadnij w pułapkę robienia dzianin w jaskrawych kolorach, których nie będziesz w stanie nosić dłużej niż kilka razy. Klasyczne kolory granatu, czerni, szarości, zieleni i wielbłąda mogą wydawać się mało inspirujące, ale nie bez powodu sprawdzają się tak dobrze. Postaw na prostotę i wybierz jakość, aby mieć ponadczasowy produkt, do którego będziesz wracać raz po raz.

poprzedniDalej

Spodnie

Eleganckie wełniane spodnie zawsze sprawią, że będziesz wyglądać elegancko i wytwornie. Odpowiednie dopasowanie jest ważne. Zwróć uwagę na swój rozmiar i nie bój się, jeśli to konieczne, zrobić trochę za duży, abyś mógł go zmienić przez swojego krawca. Zapewnienie dobrego dopasowania na siedzeniu, a następnie idealne złamanie rąbka jest koniecznością. Dopasowane spodnie wyglądają dobrze na niektórych dżentelmenach, ale regularny krój zawsze będzie ponadczasowy. Jeśli chcesz, wypróbuj nieco szerszą nogawkę i chino, aby poczuć się zrelaksowanym. Pamiętaj, aby zawsze dążyć do swobodnej elegancji.

poprzedniDalej

Odzieży wierzchniej

Płaszcze
W dzisiejszych czasach dopuszczalne jest noszenie eleganckiego płaszcza do swobodnego stroju. Nie oznacza to rezygnacji ze standardów, należy raczej być świadomym całego swojego stroju i odpowiednio się ubierać. Trampki lub buty turystyczne można nosić również z dżinsami i wysokiej jakości dzianiną. Płaszcz nie powinien być sztywny, ale wygodne przedłużenie Ciebie i Twojego stylu. Może to być solidny, ponadczasowy element garderoby Twojej firmy w ciągu tygodnia, ale potem pocieszające wyjście na weekendowe imprezy towarzyskie. W takich okolicznościach warto zerwać z teksturą lub nadrukiem szalikiem, takim jak tartan, a nawet wyrafinowanym kamuflażem.

poprzedniDalej

Park & ​​Bombers
Parka to oczywisty wybór dla osób przebywających w ekstremalnych warunkach pogodowych, a także dla mężczyzn lubiących przygody. To także dobry wybór na rozpoczęcie sezonu narciarskiego. Z drugiej strony bombowiec to coś dla ludzi w mieście, którzy często podróżują po mieście. Możesz zachować ciepło, a jednocześnie nie czuć się ograniczonym przez większy płaszcz. Jest również wszechstronny i może stanowić niezobowiązującą alternatywę, jeśli wieczorem wychodzisz na drinka. Odradzamy jednak noszenie bombowców w kombinezonach.

poprzedniDalej

Akcesoria

Nadejdzie taki moment w zimie, w którym szalik ze względów praktycznych będzie koniecznością bardziej niż cokolwiek innego. Załóż coś stylowego, co pokaże Twoje krawieckie oko. Wybierz kolory, które pasują do Twojego stroju i równoważą go. Eleganckie stroje powinny mieć eleganckie kolory i wzory, podczas gdy w przypadku bardziej swobodnych strojów można uzyskać więcej faktur i detali, takich jak nadruk lub szkocka krata.

poprzedniDalej

Dodaj komentarz