Dlaczego warto zainwestować w Rise Art

Fotografia autorstwa Ape to Gentleman

Ape to Gentleman to styl, jakość i wartość – które połączone powinny stworzyć emocjonalny związek z produktem. Czy to nowy garnitur Canali, portfel Bottega Veneta, czy zegarek Parmigiani Fleurier. Produkty niż coś znaczą, co trwa, a przede wszystkim produkty, które kochasz i cenisz każdego dnia. Tak samo jest z grafiką. Dla tych z Was, którzy nie są nawróceni – polecamy wizytę na riseart.com – jednym z najłatwiejszych, najbardziej elastycznych i najbardziej satysfakcjonujących miejsc, w których można znaleźć, kupić lub wynająć online wybraną przez ekspertów sztukę współczesną.

Rise Art ręcznie wybiera dzieła sztuki – są kuratorami, co oznacza, że ​​wykorzystują swoją wiedzę, aby znaleźć wspaniałą sztukę i wspaniałych artystów. A co najważniejsze, ponieważ koncentrują się na wartości lub cenie, znajdziesz sztukę pasującą do różnych budżetów. To nie jest sklep internetowy, w którym ktokolwiek mógłby sprzedawać swoje rzeczy – kupujesz poważną sztukę, wiedząc, że cokolwiek Ci się spodoba, jest online, ponieważ przeszło też przez oko eksperta. Oprawią nawet Twój element w czarny, orzechowy lub biały kolor i wyślą go bezpośrednio do Ciebie. Kluczem do konwersji jest rozejrzenie się po riseart.com – natychmiast zostaniesz sprzedany emocjonalnie. Wybrałam „Within Reach” Magdaleny Morey – abstrakcyjny pejzaż namalowany na płótnie przy użyciu akryli, akwareli, pasteli i złota płatkowego.

ape_0099

The Rise Art Insider Adriana Marques powiedziała o Within Reach: „Użycie płatków złota, akrylu i akwareli tworzy nieprzewidywalną fakturę i świetlistość tych wysublimowanych abstrakcji. Spójna paleta kolorów tworzy szerszą opowieść, przeplatającą się z pracami Magdaleny, nawiązującą do natury i ciał z innego świata ”. Poza wizualną radością z malowania, słowa Magdaleny pogłębiły moje zainteresowanie tym dziełem: „Ten utwór przedstawia sposób na przedstawienie tych momentów, w których uderza inspiracja, wyobraźnia płynie i jest zsynchronizowana z naszymi umiejętnościami i zdolnościami. W sporcie nazywa się to byciem w „The Zone”, a w muzyce, kiedy zespół jest w „groove”. Dla tego artysty czas się zatrzymuje, a kolory płyną. Nie zawsze się to zdarza, ale w miarę upływu czasu wydaje się, że jest zawsze w zasięgu ”.

ape_0100

Doszedłem nawet do tego, że wysyłałem jej e-mail bezpośrednio, aby uzyskać więcej informacji o przyczynach. Posiadanie jej pełnej historii sprawia, że ​​utwór jest jeszcze bardziej wyjątkowy, a moje emocjonalne połączenie jest o wiele silniejsze za każdym razem, gdy widzę ten przystojny utwór.

„W 2004 roku poznałam mojego przyszłego męża na wakacjach w Cambridge. Jego rodzice mieszkają w West Dorset i szybko stało się to jednym z moich ulubionych miejsc do malowania w Anglii. Za każdym razem, gdy odwiedzamy, robię setki zdjęć scenerii, nieba i morza; nieustannie zmieniające się światło i wilgotne chmury są dla mnie niesamowicie inspirujące (słyszałam od męża, że ​​nowość mija, jeśli się tam urodziłeś i wychowałeś, ale dla mnie są one nieustannym źródłem inspiracji!).

Środkowa Hiszpania (nie wiem, czy wiesz, ale mieszkam w Aranjuez, niedaleko Madrytu) pod koniec lata jest bardzo gorąca, zakurzona i męcząca, a przez ostatnie kilka miesięcy przywiozłem bardziej wodnisty dotyk w mojej pracy, prawdopodobnie jako podświadoma reakcja na intensywne suche ciepło. Within Reach było pierwszym z serii, w której podczas malowania zostałem przetransportowany z powrotem na wybrzeże West Dorset; Byłem całkowicie „w strefie” – jeden z tych momentów, kiedy moja wyobraźnia, wspomnienia i malarstwo połączyły się bez wysiłku, a obraz po prostu płynął. ” –Magdalena Morey

Na Riseart.com możesz wyszukiwać według medium – czyli obrazów, kolaży, rysunków, fotografii, grafik, a nawet rzeźb. Możesz dodatkowo udoskonalić styl – między innymi abstrakcyjny, ekspresjonistyczny, minimalistyczny, pop-art, realistyczny lub street art. I wreszcie temat i cena. Jednak co najważniejsze – po zawężeniu zakresu – możesz wysłać e-mail do Rise Art, aby uzyskać spersonalizowaną poradę. Lub jeśli nie masz pojęcia – napisz do nich inspirację. Uważam, że Rebecca Gordon, główna kuratorka, jest bardzo pomocna i bardzo entuzjastyczna.

rise_art_2

Prawdę mówiąc – przeszukiwałem stronę internetową bardzo szeroko, upewniając się, że moja decyzja coś dla mnie znaczyła. Rebecca wspomniała nawet, że praca Magdaleny może zyskać na wartości dzięki jej wyjątkowym talentom. Nie był to jednak mój główny motywator, ale to było emocjonalne połączenie, które miałem z tym utworem, coś, co będzie inne dla nas wszystkich – zobacz, czy możesz znaleźć połączenie, moje sprawia mi wielką radość za każdym razem, gdy widzę Within Reach.

riseart.com

Dodaj komentarz