Derm Ink – Tattoo Care

Wreszcie marka z prawdziwymi umiejętnościami i stylem dla wytatuowanych braci spośród nas. Zwykły scenariusz; badasz długo i ciężko, znajdź tatuaż, o którym zawsze marzyłeś. Wybierz się na wycieczkę do lokalnego tatuażysty i co potem? Derm Ink stworzył gamę produktów do czyszczenia, nawilżania i zapobiegania blaknięciu. Kompleksowa marka zapewniająca kompleksową pielęgnację po tatuażu.

Wraz ze wzrostem popularności tatuaży opartych na modzie, celebrytach i reklamach, nasze pragnienie bycia „ tuszem ” jest tak samo istotne, jak zawsze. W związku z tym pojawienie się Derm Ink jest czymś więcej niż na czasie. W przeszłości pielęgnacja świeżo wytatuowanej skóry była ograniczona, nieodpowiednia, zawyżona i generalnie stanowiła nieprzyjemny okres gojenia.

Podejście Derm Ink polega na tym, że nie ma jednego cudownego produktu do pielęgnacji po tatuażu. Aby to osiągnąć, ich formuły i francuskie laboratorium produkcyjne opracowały trzy produkty, które pozwalają skórze oddychać. Każdy jest lekki dla optymalnego wchłaniania i wykonany z innowacyjnych innowacyjnych składników, rygorystycznie dobranych pod kątem szybkiej regeneracji skóry.

Te trzy produkty obejmują Mydło do mycia tatuaży (7 £), który oczyszcza, zapobiega infekcjom i przyspiesza gojenie. ZA Balsam do tatuażu (dostępny w dwóch rozmiarach, 7 GBP i 12 GBP), który wspomaga gojenie i regenerację skóry. I Krem ochronny do tatuażu (16 £), który zapobiega blaknięciu, wysuszeniu i uszkodzeniom środowiska.

derm-ink.com

Dodaj komentarz