Derek Rose

Każda firma, której działalność zbliża się do 100 lat, może być pewna, że ​​to, co produkuje, jest warte. To oczywiste stwierdzenie, ale jest to szczególnie godne uwagi osiągnięcie, gdy wspomniana firma konkuruje na rynku luksusowym. Derek Rose, rodzinna firma od trzech pokoleń, to taki biznes – wytwarzający wysokiej jakości bieliznę nocną, odzież domową i bieliznę.

Założona w 1926 roku przez Lou Rose’a, ojca Dereka Rose’a – w jednym celu; aby stworzyć markę bezkonkurencyjną w luksusie, używając najlepszych jedwabi i bawełny. Derek Rose dołączył do firmy w latach pięćdziesiątych i zmienił nazwę firmy, używając swojego nazwiska. Marka poważnie zaczęła budzić emocje od połowy lat 1950. XX wieku, a rosnąca liczba fanów na całym świecie została uhonorowana nagrodą Queen’s Award za osiągnięcia eksportowe w 70 roku.

Od wczesnych lat 1990-tych do firmy dołączyli córka pana Rose’a, Nancy, i syn Sacha – obaj wydają się podpisywać pod względem jakości, wzornictwa i subtelności, które reprezentuje marka. Jakość z najlepszych tkanin: kaszmiru, wełny, jedwabi i najlepszych bawełny, wszystkie zaprojektowane przez nas i wyłącznie dla Dereka Rose, aż po ich niepowtarzalny projekt i skrupulatne, specjalistyczne techniki produkcji.

Najwyższe wybory

Klasyczne bokserki Savoy

Klasyczne bokserki męskie z czystej, lekkiej bawełny z wygodnym, supermiękkim wykończeniem.

28.00 GBP>

Szlafrok Triton 10

Uszyta z czystego weluru bawełnianego na zewnątrz, a wewnątrz pętelka „ręcznikowa” dla maksymalizacji wchłaniania wody – sucha i ciepła.

98.00 GBP>

piżama

Koszulka Basel Poppy – wykonana z mieszanki premium mikromodalu i elastanu dla zapewnienia miękkości. Zaprojektowany w regularnym kroju, dla wygody 68.00 GBP> i szorty Nelson – lekkie i świeże, drukowane na czystym batystie bawełnianym 61.00 GBP>

Derek-Rose.com

Dodaj komentarz