Compagnie de Provence Violet

 

Jedna z preferowanych marek Ape to Gentleman; Firma z Prowansji, niedawno dodali do swojej rosnącej kolekcji fantastycznych zapachów inspirowanych południową Francją. Nowym dodatkiem jest Violette lub sprzedawana w krajach anglojęzycznych Violet. Perfumy skupiają się wokół jednego z najpopularniejszych kwiatów we Francji i od dawna ulubionego przez prowansalskich cukierników i aptekarzy. Jednak zawsze dynamiczna Compagnie de Provence nie spoczęła na laurach, podkreślając współczesne podejście do starej klasyki z nutami głowy mandarynki, arcydzięgla i liścia fiołka, nutami serca irysa, absolutu fiołka i cedru oraz nutami bazy piżma. i drewna tekowego, aby stworzyć doskonały, drzewny, ale świeży zapach.

Pomimo że nazwa i fioletowe zabarwienie są pozornie kobiece, w zapachu jest silna męskość, scementowana nutami drzewnego piżma i drewna tekowego. Świetny dodatek do dżentelmeńskiej łazienki.

Dostępne w postaci mydła w kostce, mydła w płynie, balsamu do ciała, żelu pod prysznic, pianki do kąpieli, kremu do rąk, dyfuzorów zapachowych i świec.

Wkrótce dostępne na www.nivenandjoshua.com

Dodaj komentarz