Comme des Garçons Gosha Rubchinskiy Fragrance

Projektant mody, fotograf i filmowiec Gosha Rubchinskiy, twórca własnej postradzieckiej marki młodzieżowej, przy swoim pierwszym zapachu współpracował z domem perfumeryjnym Comme des Garçons. Od momentu powstania w 1993 roku Comme des Garçons Parfum zyskało sławę dzięki tworzeniu wyjątkowych zapachów – niektóre z nich określane są jako antyperfumy. Obecnie istnieje około 75 zapachów, z których wiele jest wynikiem współpracy z artystami, ikonami kultury i instytucjami, takimi jak Serpentine Gallery, muzyk Pharrell Williams, a teraz Gosha Rubchinskiy.

goshaperfume_1100

Premiera w październiku 2017 – zapach Gosha Rubchinskiy, stworzony przez perfumiarza Alexisa Dadiera, jest świeży, miejski i zostanie wizualnie przetłumaczony za pomocą nowej książki fotograficznej Gosha, Perfume Book. Koncepcja inspirowana jest jazdą na deskorolce w letni dzień, kołami płonącymi na rozgrzanych betonowych chodnikach oraz zapachami gumy i smoły, które tworzą zapach młodości i wolności. Zapakowany w ciemnoczerwone pudełko i klasyczną zaokrągloną butelkę zaprojektowaną jako hołd dla historycznych rosyjskich perfum. Zapach wykończony jest drewnianą czapką inspirowaną surowcami deskorolek.

Składniki

  • Top: Angelica Root ess, Buchu ess
  • Środek: Esencja z nasion mandarynki, esencja z rumianku niebieskiego
  • Suchy: Styrax ess, Vetiver ess Haiti, Patchouli ess

Książka zapachów i perfum jest już dostępna w Dover Street Market London, sklepie Comme des Garçons Perfume, DSMNY, DSMG i we wszystkich dobrych sklepach na całym świecie.

Gosha Rubchinskiy Fragrance, 65 funtów (88 USD) od COMME des GARÇONS

Dodaj komentarz