Columbia OutDry Extreme

Wraz z prognozą letnich opadów, terminowe pojawienie się nowej technologii odzieży przeciwdeszczowej – OutDry Extreme firmy Columbia Sportswear – było mile widziane. „Wynalazek” to zupełnie nowy sposób wytwarzania wodoodpornych, oddychających kurtek przeciwdeszczowych.

Columbia są najlepiej sprzedającymi się kurtkami przeciwdeszczowymi w Stanach Zjednoczonych ze znaczną marżą, posiadając 33% całego rynku.

OutDry Extreme to pierwsza wodoodporna ultra-oddychająca kurtka z wodoodporną membraną na zewnętrznej stronie kurtki, zapewniającą trwałą wodoodporność i trwałość. Umieszczenie odpornej na ścieranie membrany na zewnątrz w miejscu, w którym styka się z deszczem, praktycznie nie ma ryzyka „przemoczenia” kurtki, jak to robią inni, gdy zużyje się DWR (Durable Water Repellent).

Nowa technologia oznacza, że ​​OutDry Extreme jest wyjątkowo oddychający dzięki mikroskopijnym perforacjom w membranie, które pozwalają na ucieczkę wilgoci, jednocześnie chroniąc przed deszczem. Wewnętrzna wyściółka to materiał odprowadzający wilgoć, który zapewnia przewiewność i komfort przylegający do skóry, w przeciwieństwie do plastiku przylegającego do skóry. Taśma szwu znajduje się również na zewnątrz, aby zapewnić bezkompromisowe uszczelnienie i zapewnić ostrą, charakterystyczną estetykę w całej kolekcji.

Technologia Columbia OutDry Extreme pojawi się w sklepach wczesną wiosną 2016 roku, będzie dostępna w 19 stylach męskich kurtek i spodni w kilku kolorach, w cenie od 150 do 400 dolarów.

columbia.com

Dodaj komentarz