coast & sky Lagoon Spa woreczki

Minimalistyczne i intuicyjnie łatwe w użyciu akcesoria – elementy, na których zbudowana jest paryska marka côte & ciel. Używany do pracy lub podróży, Côte & Ciel równoważy wyrafinowaną produkcję, wiedzę techniczną, ergonomiczny projekt i progresywny styl z perfekcją.

côte & ciel, czyli wybrzeże i niebo w języku angielskim, czerpie inspirację z designu od swojego imiennika – eksperymentując ze sztywnością i plastycznością, ruchem i zastojem, tradycją i innowacją. Rezultatem jest wyjątkowy projekt torby – coś subtelnie innego.

Założona w 2008 roku w modnej paryskiej dzielnicy Marais côte & ciel zyskała reputację dzięki przekraczaniu granic dzięki projektowi, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższego poziomu jakości we wszystkich innych obszarach. Do tego stopnia, że ​​Apple, gigant technologiczny, zdecydował się na bliską współpracę z francuską marką. Współpracowali również z różnymi markami wyznaczającymi trendy; Comme des Garçons, Mykita, Beams, 10 Corso Como i załącznik.

Jedną z ulubionych kreacji Ape Côte & Ciel jest Lagoon Spa Pouch, znana również jako worek do prania – idealna do przechowywania ulubionych męskich artykułów pielęgnacyjnych w ruchu lokalnym lub za granicą. Dostępne w różnych kolorach, w tym czarnym, rdzawym, ciemnofioletowym i szarym, wszystkie wykonane z wytrzymałego neoprenu. W zestawie z każdą saszetką znajduje się wodoodporny zamek błyskawiczny, zapinana na zamek kieszeń wewnętrzna i przezroczysta wyskakująca kieszeń ułatwiająca prezentację płynów podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. Odpinany pasek oznacza, że ​​każdą kieszeń Lagoon Spa Pouch można zawiesić pod prysznicem lub w łazience, aby mieć do niej łatwy dostęp.

Lagoon Spa Pouch, od 60 £ od COTE & CIEL

Dodaj komentarz