Co Mercurial

Kto pamięta debiut butów piłkarskich R1998 Nike Mercurial w 9 roku? Wychwalany za swój wyjątkowy, inspirowany kolcami torowymi projekt i zaprojektowany z myślą o szybkości, został zaprojektowany z myślą o być może najbardziej wymagającym z nich wszystkich; Ronaldo (Luís Nazário de Lima). Spójrz w poniższej galerii na bogate dziedzictwo stylistyczne butów z 16 najbardziej pamiętnymi kolorami Mercurial.

poprzedniDalej

Dzisiaj, na cześć historii Mercurial, Nike wypuściło swoje najnowsze wcielenie, łącząc cztery poprzednie logo Mercurial, które zostały zmieszane w celu stworzenia logo 2016 na pasku na pięcie i wszywkach. Lewe i prawe buty mają ten sam krój, w paski w poprzednich wersjach kolorystycznych Mercurial, podczas gdy wyściółka skarpety prezentuje elementy Mercurial. W sumie 18 kolorów z poprzednich wersji Mercurial łączy się w jeden but „What the Mercurial” Superfly – najwięcej kolorów, jakie Nike kiedykolwiek używał w butach piłkarskich.

poprzedniDalej

„What the Mercurial” znajduje się w „What the Box” z retrospektywną mieszanką kolorów wewnątrz. „What the Bag” został zaprojektowany z wykorzystaniem kombinacji czterech czcionek z logo z przodu i osi czasu kultowych butów Mercurial z tyłu. 3,000 butów „What the Mercurial” będzie dostępnych od 5 maja.

nike.com

Dodaj komentarz