Canada Goose – kolekcja jesień / zima 2017

Gdy temperatura się obniża, a powietrze staje się rześkie, możesz być pewien, że ciepło znajdziesz w nowych kurtkach z puchu Canada Goose, puchowych puchach i akcesoriach z kolekcji jesień / zima 2017.

cg_fw17_1055m_drummond3-in-1parka_646

Najnowsza kolekcja bada taktyczne korzenie marki dzięki elementom, które pozostają wierne estetycznej i funkcjonalnej mantrze Canada Goose, wprowadzając elementy współczesnego stylu przez pryzmat jej 60-letniego dziedzictwa.

cg_fw17_3426mnf_chateau_parka_67

Najważniejsze elementy kolekcji to bardziej nowoczesne interpretacje dzieł archiwalnych z przyciągającymi wzrok nadrukami, skomplikowanymi wzorami pikowania, ponadwymiarowymi sylwetkami i wszechstronnymi warstwami.

3426m_49

W większych płaszczach obecne są nadruki kamuflażu, a także bardziej proste błękity i szarości w parce Maccullouch, parce Drummond 3 w 1 i płaszczu Black Label Clarence, podczas gdy odcienie zieleni są pokryte przez Black Label Chateau Parka, Black Label Parka Carson i Parka Citadel.

9512m_655

Nieco lżejsza odzież wierzchnia sprawia, że ​​czerń dominuje w koszulce Black Label Roxton i bluzie Chilliwack, a kamuflaż powraca, tym razem w czerni i szarości, w bluzie z kapturem Brookvale.

W akcesoriach błyski czerwieni są obecne w czapce z pomponem z logo Merino i czapce lotniczej, podczas gdy funkcjonalność jest najważniejsza w prostych rękawicach Workman.

cg_fw17_3426mnf_chateau_parka_67

Rozpoczęta przez Sama Ticka jako Metro Sportswear Ltd., historia Canada Goose rozpoczęła się od funkcjonalnej odzieży wierzchniej zaprojektowanej w celu ochrony pracowników przemysłowych, w tym policji i sił zbrojnych. Z biegiem czasu ich referencje do dostarczania wysokiej jakości parek do tych wymagających warunków sprawiły, że zdobyli popularność zarówno wśród mieszkańców miast, ekip filmowych, celebrytów, jak i poszukiwaczy przygód.

cg_fw17_3206m_silverthrone_parka_66

Obecnie Canada Goose jest prowadzona przez wnuk Ticka, Dani Reiss, który jest zdeterminowany, aby kontynuować działalność w ślady swojego dziadka i nadal eksportować markę na cały świat.

Kolekcja jesień / zima 2017 marki CANADA GOOSE

Dodaj komentarz