Canada Goose – Jesień / Zima 2017 Knitwear

W tym sezonie kanadyjska marka odzieży zimowej Canada Goose wyruszyła w zupełnie nową przygodę, wprowadzając nową kolekcję Knitwear na jesień / zimę 2017.

paterson_product_white_final-copy

W kolekcji gęś kanadyjska wnosi swój ukierunkowany na cel design i sprawność w tworzeniu odzieży, która jest przede wszystkim funkcjonalna, do luksusowych ubrań z wełny merynosów.

canadagoose_galloway_3059

Opierając się na doświadczeniu marki w opracowywaniu systemów mapowania termicznego dla odzieży puchowej, aby zapewnić niezbędne ciepło tam, gdzie organizm najbardziej tego potrzebuje, kolekcja Knitwear strategicznie tka różne wzory ściegów, aby regulować temperaturę ciała i zwiększać komfort, ciepło i oddychalność.

galloway_product_final

Kolekcja Knitwear jest dostępna w trzech kategoriach: miękka Midweight, gruba dzianina Heavyweight i Hybridge Knit, która łączy wełnę puchową i merynosową, z tradycyjnymi wzorami, które czerpią inspirację z klasycznych parków marki, takich jak przesadne zamki błyskawiczne i wydajne kaptury.

candagoose_hybridge_mens_0703

Cała wełna merynosów używana w kolekcji Canada Goose Knitwear jest identyfikowalna w całym łańcuchu dostaw i nie zawiera mułów.

Założona sześćdziesiąt lat temu w 1957 roku w małym magazynie w Toronto przez Sama Ticka pod nazwą Metro Sportswear firma Canada Goose stała się jednym z czołowych światowych producentów luksusowej odzieży.

hybridge_mens_product_final

W ubiegłym roku marka otworzyła swoje dwa pierwsze flagowe sklepy, zlokalizowane w Toronto i Nowym Jorku.

Kolekcja Dzianin Jesień / Zima 2017 marki CANADA GOOSE

Dodaj komentarz