Canada Goose AW16 Odzież wierzchnia

WoolfordNavy.png

Canada Goose, specjaliści od odzieży wierzchniej, wydali kolekcję jesień / zima 2016 – z odważnymi nadrukami i bogatą kolorystyką, inspirowaną fotografią Arktyki.

HybridgeSutton.png

W tym sezonie dostępne są trzy nowe nadruki, w tym nadruk Glacier, który łączy głęboki oceaniczny błękit z białymi akcentami czap lodowych; głęboki las to motyw ciemnego lasu pochodzący z obrazu światła przeświecającego przez drzewa; i fioletowe kwiaty, stonowany wzór w kolorach nawiązujących do arktycznej tundry, tworząc wyrafinowaną estetykę kamuflażu. Wydruki uzupełniają jednolite odcienie, w tym Algonquin Green, Inlet Blue, Eclipse Purple, Niagara Grape i Ink Blue.

EmroyParka.png

Widzimy osiem nowych par męskich stworzonych z myślą o codziennym życiu, ale w niskich temperaturach, zaprojektowanych z myślą o łatwiejszym ruchu i zoptymalizowanej ochronie przed żywiołami. Dzięki nowym tkaninom, pikowanym projektom, współczesnym sylwetkom, ulepszonym detalom i przeprojektowaniu klasycznej kurtki Hybridge 2.0, każdy element zapewnia praktyczny komfort w nowoczesnym stylu.

Już dostępna na Matchfashion.com.

Dodaj komentarz