BYB (Below your Belt) autorstwa Hansa F Hansena

BYB lub Below Your Belt to część nowoczesnej męskiej rutyny pielęgnacyjnej. Męski krem ​​do golenia BYB został specjalnie opracowany do pielęgnacji skóry wrażliwej i podrażnionej, gdy odżywia, koi podczas golenia. BYB skupia się tylko na prywatnej części mężczyzny, męskim kroczu. BYB sprawia, że ​​jest gładki i świeży, więc nic dziwnego, dlaczego nazywają go panie; Najlepszy przyjaciel nowej kobiety – dla mężczyzn.

Jak pielęgnować swoich szeregowych

Użyj zupełnie nowej maszynki do golenia; najpierw przytnij dłuższe włosy, aby golenie było gładsze i łatwiejsze. Pokryć obszar letnią wodą; spień go kremem do golenia BYB. Zacznij od zgolenia włosów nad członkiem. Pamiętaj, aby golić się pod włos (od dołu do góry), co zapewni dokładniejsze, gładsze golenie. Delikatnie pociągnij członka w dół, aby łatwiej było poruszać się po okolicy. Pociągnij go w obie strony, aby dostać się do rogów. Rozciągnij skórę, delikatnie pracując brzytwą, jednocześnie przyciągając całe opakowanie do dolnej części brzucha. Poczuj skórę i ogol wszystkie miejsca, które mogłeś ominąć.

BYB jest prezentowany w wystawnej i niewątpliwie męskiej wersji lampy Hansa F. Hansena. Tuba jest zapakowana w matowe czarne pudełko, a logo jest wybite z boku pudełka.

Składniki: kwas laurynowy, kwas mirystynowy, kwas palmitynowy, kwas stearynowy, tetrasodium EDTA, wodorotlenek potasu, gliceryna, kokamidopropylobetaina, eter polioksyetylenu (12) alkoholu tłuszczowego C18 ~ 25, steareth-21, hydroksymetyloglicynian sodu, woda dejonizowana .

Dodaj komentarz